Dodaj komentarz7 myśli nt. „Filmik dnia – do obejrzenia…

  1. MusialemToPowiedziec

   @Marcin O

   Wiem, że “organizacje z 1%” mają ustawowo ustalone różne rzeczy związane z darmowymi reklamami i wszystko tam jest dokładnie sprawdzane, czy ktoś czegoś nie oszukuje (tam tym bardziej nie da się udawać, że spot wyborczy nie jest spotem wyborczym).
   Dokładnych szczegółów nie pamiętam, ale podejrzewam że to też może mieć związek z terminami – skoro państwo zapłaci ci za reklamę np. tylko jeżeli wyemitowana została wtedy i wtedy, albo taką liczbę razy, albo tylko w takich i siakich mediach, to nie każdy może sobie pozwolić by wypuścić spot za wcześnie.

 1. Makbeton

  oki nie zamierzam żartować z ludzi chorych na raka (szczególnie że mieszkając w krakowie predzej czy później do nich dołącze) ale jakoś mnie hasło “pieniądze moga pokonać raka” nie przekonało , inaczej jest tak boleśnie oczywiste że psuje cały spot.

  1. Beti

   @Makbeton

   Bardzo dosadna kampania. Oczywiste jest to, że kasa pozwala na lepsze i efektywniejsze leczenie. Niestety nie każdy jest tego świadom. Temat jest mi bliski i popieram takie kampanie. Leczenie jest BARDZO drogie ( w zależności od nowotworu), szczególnie kiedy jest ono prowadzone za granicą (a tam mają lepsze metody i leki, niestety).
   Szkoda tylko, że pieniądze z tego 1% trafiają do potrzebujących dopiero w październiku/listopadzie…

Powrót do artykułu