Dotacje

Rzecz o tym jak można koniowi napchać siana w zęby, by nie oklapł. Dotacje, wspierać można.

Ideą gikza jest i będzie bezpłatny dostęp do wszystkiego. Nigdy się to nie zmieni. Nieustannie hejtuję każdy paywall i przekonany jestem, że nie jest on godzien gikza.  Za rok, dwa czy za lat pięć, kiedy tu wejdziesz Zmęczony Wędrowcze, zawsze i wszędzie wszystkie treści będą za frajer. Paywall może cmoknąć w trąbkę.

Nie chce mi się czytać tego wszystkiego Pokaż

Jednakże jak słusznie przyjaciele gikza zauważyli, gikz nie jest członem żadnej korporacji. Dźwigany jest na plecach jednego konia, który mimo, że jest wielki i dzielnie sunie do przodu, potrzebuje czasem strawy. Koń ten lubi dobre siano, które możesz dowolnie tu wrzucić (ile chcesz, co łaska). Oczywiście jeśli podoba Ci się to co widzisz (ha,  wiem że lubisz patrzeć!).

  • Co się stanie jak się nie rzuci? Absolutnie nic, napieramy do przodu!

Można za to kopsnąć koniowi siano pod nogi i poczuć się dobrze. Na  różne rzeczy relaksujące. Chomiki w serwerowniach też lubią podjeść coś czasem, a i pompka buchająca informacjami o naszym istnieniu też. Na dni świąteczne i dni powszednie, świecidełka dla małżonki dzielnie wspierającej ideę, mimo działań wbrew dobie normalnego człowieka. Gikz to 24 godziny, codziennie, nawet przy kasie w Tesco, kiedy płyny cisną z ptaka po taśmie kasowej, kiedy źle położony, zdziurawił folię, kurczaki, kiedy dziecko ryczy, a żona narzeka. Zawsze ze mną jest gikz. Nawet na A4 przy 140km/h, true story!

Wasz gest przełoży się na rozwój strony, żeby było lepiej, wincyj, bo wsparte wolne słowo to gawiedź radosna i zwierz poczochrany.

Nie pozostało nic innego jak podać namiary na magazyn, w którym siano jest składowane.

Magiczne numery

Imię i nazwisko: Tomasz Nitka
Nazwa banku: PKO BP
Nr konta: 63 1020 2528 0000 0902 0146 4833

Dla przelewów zagranicznych
Nr konta: PL63 1020 2528 0000 0902 0146 4833
Kod Swift: BPKOPLPW

PayPal

W tytule przelewu dodajcie gikz.pl, pliz.

Na razie tak, bo inaczej to bez sensu.

  • W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu via PW czy też mailowo na info@gikz.pl

Dzięki za Wasze życzliwe wsparcie i dobre słowa jakimi karmicie! Omnonomnom Sam temat będzie sobie wisiał, a co. Gdzieś, coś, 2.69.1