Zremasterowane Bioshocki oficjalnie

Nitek dnia 30 czerwca, 2016 o 18:09    15 

Zerknijscie ena szczegóły wydania i… kupcie obie części po taniości na wyprzedaży.

Fama głosi, że obecni posiadacze Bioshocków dostaną ulepszone wizualia za darmo, a pierwsze dwa Shocki są obecnie po 3.99e jedno. Nie bardzo wiem czy faktycznzie tak się stanie i czy nie są wymagane DLC, bo w kolekcji te mają być wraz z podstawkami. Zbiorcze wwydanie zawierać będzie:

 • Gra BioShock

Komentarz twórców: Imagining BioShock
Dodatkowy poziom „Museum of Orphaned Concepts”
Dodatkowe wyzwania w postaci tzw. Challenge Rooms

 •  Gra BioShock 2 (bez trybu multiplayer)

Dodatek „Minerva’s Den”
Dodatek „Protetor Trials”

 • Gra BioShock Infinite (bez trybu multiplayer)

Rozszerzenie „Clash in the Clouds”
Rozszerzenie “Burial at Sea – Episode 1”
Rozszerzenie “Burial at Sea – Episode 2”
Rozszerzenie “Columbia’s Finest”

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Zremasterowane Bioshocki oficjalnie

 1. MusialemToPowiedziec

  Ogłoszenie na Steamie: http://steamcommunity.com/games/7670/announcements/detail/599358989869729600 ma taką linijkę: “And if you already own BioShock, BioShock 2, and/or Minerva’s Den on Steam, you will be able to upgrade to the remastered version of the respective title(s) for free after release”

  To brzmi tak, że chyba Minerva musi być na PieCu zakupiona osobno żeby móc ją dostać za darmo.

  Na PieCyku Infinite NIE JEST remasterowane. Można to odczytać jako “konsole dostają port z PieCa” 😛

 2. lgyhx

  Grałem w 2 części i MEH (duże meh). Nie rozumiem fenomenu tego tytułu. Ok, świat przedstawiony, ale samo strzelanie i poruszanie się po tym świecie było takie, takie, takiiiieeeeee wolneeeeeeeee i powtarzalne killroomy…(nie grałem w multi)

  1. furry

   @lgyhx

   Ech, też pamiętam jak się zajarałem po obejrzeniu filmiku, że Andrew Ryan to Ayn Rand, że jakieś konkretne ideolo, nowa jakość w gamingu, serious business, wreszcie gra będąca czymś więcej niż “zabili go i uciekł”.

   Zaczynam więc grę, gdzieś tam idę, znajduję pistolet, mam wskaźnik many, o, jest zombie, strzelam do zombie, potem do kolejnego, potem wyłączyłem. Kiedyś za to przeczytam “Atlas”, 1000 stron, jebaniutki. xD

  2. Kawira

   @lgyhx

   Do tego to szczelanie (którego było pełno) nie działało szczególnie jak należy i czułem się jak przy pierwszym Unrealu (nie tournament). Niestety ofc nic innego nie było do roboty i dlatego również z przykrością stwierdzam, że fajny klimat, ale sama gra gówno niemiłosierne. 2/10 srsly

  3. EveryEnd

   @lgyhx

   Przyznam, że przy trójce dobrze się bawiłem. Jedynkę kupiłem na poprzedniej wyprzedaży muve i nawet godziny mi się nie udało dograć. Jakoś w trzecią część zdecydowanie lepiej mi się grało i nie chodzi mi o grafikę, ale samo strzelanie właśnie mi nie podeszło. Te przełączanie się pomiędzy mocą a bronią jest mocno irytujące…

 3. lemon

  Jedynka też mnie dość szybko znużyła i zrobiłem sobie przerwę. Jakiś czas potem ktoś zdradził mi największy twist fabularny i już w ogóle odechciało mi się to kończyć. Może wrócę do remastera i z rozpędu zrobię resztę.

 4. Zebulah

  Nawet jak ktoś lubi strzelanki to wszystkie trzy części zdecydowanie na jeden raz, a warto się przemęczyć głównie dla widoków i fabuły.
  Pamiętam, że rozszerzenie Minerva’s Den miało znacznie lepsze zakończenie niż podstawka.

Powrót do artykułu