Zombie zapraszają w odwiedziny do swojego zamczyska

Nitek dnia 26 stycznia, 2016 o 21:18    7 

Oh, mają nawet smoka, czyli nowy rozdział zombie historii z Black Ops 3.

Ten tryb żyje już własnym życiem, huehue, po całości. I fajnie, bo strzela się w hordę gibko jak zresztą w ogóle w Black Ops 3, które bawi mnie i cieszy po dziś dzień. Choćbym miał wbić tylko na dwa meczyki, jest w porządku. DLC The Awakening ukaże się najpierw na PS4 dnia 4 lutego i poza porcją niejadalnego mięsa, Treyarch dowiezie także cztery mapy do multi. Czyli standardowo.

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Zombie zapraszają w odwiedziny do swojego zamczyska

    1. Nitek Autor tekstu De Kuń

     @thewhitestar

     Zombie możesz grać singla albo multi. Obecnie w BO3 jest mapa trochę Cthulhu style, Shadows of Evil i to jest zabawa w hordę trochę. Zombiaki wyłażą zewsząd, z każda falą silniejsze, za zabijanie dostajesz punkty, które ładujesz w nowe zabawki, ale też otwierasz sobie mapę, bo ta ma pozamykane ścieżki do celów m.in. Więc im więcej siedzisz w miejscu, tym gorsze masz towarzystwo.
     W multi jest coop dla czterech.

     Akurat Shadows of Evil jest fabularnie oderwane od reszty, bo to co jest powyżej ma swoją historię, która się ciągnie od… ciężko powiedzieć. Pierwsze zombie były w War at War, czyli po Modern Warfare, ale przed Black Ops pierwszym. Zdaje się, że historia tu przedstawiana ciągnie się od BO właśnie, przez BO2 i teraz BO3 z pominięciem CODów pomiędzy (MW2, MW3, Advanced Warfare)

Powrót do artykułu