Zobaczcie nowy zwiastun filmowego Warcrafta

Zetsubou-san dnia 18 marca, 2016 o 15:55    23 

Tak, właśnie.

Kurde, strasznie tragicznie nie wygląda to na takich minutowych zwiastunach, jeśli nie spodziewamy się kina na poziomie Władcy Pierścieni. Ale całego filmu to jakoś nie widzę, takie tam przemyślenia laika. Enjoy!

Dodaj komentarz23 myśli nt. „Zobaczcie nowy zwiastun filmowego Warcrafta

     1. furry

      @Goblin_Wizard

      Zacząłem nawet czytać, ale stwierdziłłem że mi się nie chce 🙂 Jak chcesz, to masz: http://wowwiki.wikia.com/wiki/Fel_orc – dalej są linki do tych pit lordów. Mannorotha jeszcze kojarzę, padł w W3, w WOW nie grałem, jacyś inni pit lordowie, nie wiem oo co chodzi, kojarzę jeszcze dread lordów (Mal’Ganis i Tichondrius), ale to za dużo na moją głowę. Orki są zielone, innych nie uznaję.

      Przez Imperatora Kaligulę zachciało mi się Reign of Chaos, ale okazało się, że kiedyś w pijanym widzie zainstalowałem Battle Net Authenticatora… No więc oczywiście przed chwilą wysłałem zdjęcie dowodu osobistego do supportu Blizzarda, bo inaczej nie wejdę na konto, #japierdole pewnie wezmę zaraz kredyt na iphona w 48 dogodnych ratach.

      EDIT: przypomniało mi się, że w Arcanum też były orki 😀

  1. lemon

   @bosman_plama

   Mniejsza o reżyserię, bo w hollywoodzkich blockbusterach reżyser ma chyba mniej do powiedzenia niż Mroczki w pewnym polskim serialu. Ale Jones podobno jest współautorem scenariusza, co daje jakąś tam nadzieję. Ewentualne wybranie się na seans uzależniam od recenzji po premierze.

   Widzę, że o ile orkowie wyglądają w miarę podobnie do swoich growych protoplastów, to filmowe orczyce (piszę w liczbie mnogiej, chociaż pokazano dopiero jedną) zostały zaprojektowane tak, że można przewidywać nagły wzrost populacji pół-orków. 😉

   PG-13, nie będzie krwi. 😀

Powrót do artykułu