Złote joye dla Wiedźmina!

PeteScorpio dnia 30 października, 2015 o 18:35    21 

CD Projekt RED może szykować nową ściankę na nagrody!

Właśnie ogłoszono laureatów corocznych nagród w branży, branżuni rozrywki elektronicznej – Golden Joystick Awards. Nasz towar eksportowy zgarnął nagrody w następujących kategoriach:

Najlepsza narracja

Najlepsza grafika

Najlepszy moment w grze

Studio roku

Najlepsza gra roku

Gratulacje i prosimy o więcej 😉 Teraz pijemy…z klasą 😉

null

Dodaj komentarz21 myśli nt. „Złote joye dla Wiedźmina!

  1. mr_geo

   @emperorkaligula

   Toż skończyli. 15 free DLC wydane. No i Serca z Kamienia też 😀

   No dobra, Posoka i gorzał… wróc! Krew i wino mają wydać, ale nawet z tym co dotychczas wydane to jest w co pograć. Zwłaszcza w NG+…

   Trzeci raz szaleję Geraltem po Velen, Redanii, Kaer Morhen i Skelige, będąc przyczyną masowego wymierania gatunków gorszą niż Białe Zimno i nadal odkrywam perełki i lokacje których wcześniej nie znalazłem. A SzK nawet jeszcze nie zacząłem (lvl 58 przy zalecanym 62 i questy i kontrakty się kończą…)

 1. thewhitestar

  Po pierwsze ten rok jeszcze trwa, przed nami kilka premier, w tym Fallout 4. Więc te nagrody są g. warte.
  Po drugie… eh… Polacy niestety wszelkie sondy i konkursy internetowe traktują na zasadzie narodowej bitwy. Jeżeli jest możliwość zagłosowania na ‘naszego’ to można się spodziewać prawdziwego potopu walczących o wyższość Polski i Polaków. Dlatego Milik w głosowaniu UEFA (?) został wybrany najzdolniejszym piłkarzem młodego pokolenia w Europie, a Michał Żewłakow okazał się 3. najpopularniejszym piłkarzem świata. Wiele stron z tego typu sondami wręcz blokuje możliwość oddawania głosów z Polski (wyłącznie z Polski!), bo wiedzą że zaleje ich fala patriotów wypaczająca ostateczny wynik…

  Choć nie umniejszam oczywiście Wieśkowi. Szakun dla Redów.

   1. saucer

    @Pdzm

    Cieszyc się można, ale jednak takie glosowanie obiektywne nie jest, jak sa ludzie napaleni robiacy po nascie multikont dla pustego sukcesu. Raczej ręce załamać tylko 😉 Dobra gra sama się broni, nie potrzebuje oredownikow, ze ‘z polski’ . I co z tego, ze z polski? Whatever 🙂 Przeciez to i tak produkt eksportowy dla wszystkich nacji.

Powrót do artykułu