Zgarnij Titanfall 2 za połowę ceny

Nitek dnia 19 listopada, 2016 o 8:46    11 

Szybko, eh?

To dziwny przypadek, ten Titanffall 2. Wrzucony między premierę dwóch gigantów, siłą rzeczy nie mógł odnieść sukcesu na wielką skalę. Niesłusznie, bo od jedynki jest lepszy o dwie długości, drugie tyle bawię się w lepsze multi i siedzę spokojny lepsze jutro, bo nie będzie ani season passa, ani innych płatności.

Teraz, z okazji czarnego piątku, EA wystawia Titanfall 2 za 30%, link poniżej. Wpisując przy zakupie kod TITAN20 dostaniecie jeszcze 20% upustu. Nieźle. Temat ważny do 29 listopada do 19:00.

Mam nadzieję, że wszystko w linkach się zgadza, dajcie znać w razie czego. Recenzja tytków moja.

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Zgarnij Titanfall 2 za połowę ceny

   1. Stah-o

    @aihS

    Problem z T2 to niepotrzebna regionalizacja graczy w multi. Kiedykolwiek nie odpalam tej gry (czy w godzinach popołudniowych, czy porannych jak mi się nie chce pracować, czy to łikend czy nie) zawsze pokazuje mi około 1-2 tysięcy graczy. Wersja angielska mówi o “graczach w twojej okolicy” polska lokalizacja o “graczach”. Oryginalna angielska wersja podaje ilość graczy online, polska lokalizacja kastruje tę daną – więc albo algorytm lokalizacji zwraca null przy braku przetłumaczonej sekwencji (tu “players online”) albo w przypadku niskiej jej wartości. Centra danych, które pełnią (wydawałoby się) rolę huboserverów nie działają prawidłowo, ba nie działają imo wcale (zakładając, że ich sens jest jak wyżej) – gdziekolwiek się nie połączysz wciąż jest tak samo. Podsumowując – gdy ja włączam grę i zliczam liczbę graczy z poszczególnych rozgrywek (nie mam w polskiej wersji liczby players online) i wychodzi mi jak zwykle wynik między 1-2 tysie, przykładowy mieszkaniec Londka Zdrój (tego w UK) w tym samym czasie na strimie chwali się np. 20 000 graczy online. Ludzie o tym piszą na ich forach, ale wszystko to idzie gdzieś w pustą przestrzeń. Ciężko zrozumieć decyzję twórców o podziale Europy na takie kawałki, wpisy na ich forum sugerują tę samą sytuację w innych regionach świata także. Kompletnie bezsensu.

    Druga sprawa – support. Jak na razie to czysta teoria. Potężna promocja cenowa T2 nastąpiła szybciej niż jej pierwsza znacząca aktualizacja co powinno dawać mocno do myślenia. Osobiście czuję lekką gorycz zawodu tą grą, zobaczymy co pokażą najbliższe miesiące (mam namyśli zmiany, dodatki, aktualizacje). Jeśli do końca roku nie opublikują supermegahipercontentu i nie poprawią tego region locka to gra wypiernicza z dysku mojej konsoli i pozostaje po niej multi-niesmak.

Powrót do artykułu