Zawieszono prace nad Clang

mokraTrawa dnia 20 września, 2013 o 17:22    8 

W ubiegłym roku słynny autor powieści science-fiction, Neal Stephenson rozpoczął kampanię na Kickstarterze i zebrał trochę ponad pół miliona dolarów na symulator walki na miecze, korzystającego z kontrolerów ruchowych.

Niestety pieniądze się skończyły i prace musiały zostać wstrzymane. Fundusze służyły do stworzenia prototypu, który miał zachęcić inwestorów. Będą jeszcze rozmawiać z inwestorami (póki co nie było zainteresowanych), ale twierdzą, że przez nazwisko mają problemy, bo ludzie uważają, że pisarza stać na wyłożenie kasy z własnej kieszeni. Poszukiwania są ciężkie i trwają długo, dlatego pieniądze w końcu musiały się skończyć.

Nie wiadomo co będzie z tymi użytkownikami kickstartera, którym skończy się cierpliwość. A ja przypomnę, że jeżeli nie masz świadomości, że projekt może nie powstać i że możesz stracić pieniądze nie kickstarteruj!

Dodaj komentarz8 myśli nt. „Zawieszono prace nad Clang

  1. Goblin_Wizard

    Parę dni mnie nie było (tęskniliście?) i Trawa znowu narobił błędów ;). Przykładowo w ostatnim zdaniu za dużo tych zaprzeczeń się wkradło. Wywalił bym to pierwsze nie. Wiem, że to stary news, ale są sprawy koło których nie można przechodzić obojętnie. 😛

Powrót do artykułu