Dodaj komentarz28 myśli nt. „Zapowiedziany zapowiedzią zwiastun DLC do Battlefielda 4 pływa w internecie

  1. Mindestens

   @Nitek

   Pamiętam sprzed paru lat “aferę”, że community manager i któryś z inżynierów w BioWare pisali pozytywne recenzje jako użytkownicy na MetaCritic odnośnie Dragon Age II. Zresztą, na jakimś forum też było podlinkowane “wyznanie” gościa, który zajmował się klepaniem pozytywnych komci w różnych serwisach dla jednej z agencji PR-owych obsługujących jednego z wydawców, ale ni cholery nie wiem, jak mógłbym do tego teraz dotrzeć, by podlinkować, bo gdzie to było, nie pamiętam, gugiel mi nic nie zwraca.

   Z naszego podwórka ludzie z Gry On-Line robili materiały prasowe EA Polska, czym Soulcatcher się nieopatrznie “pochwalił” kilka lat temu w jakimś flejmie.

   Wychodzi, że tylko na Gikzie nikt nie dostaje kasy za kręcenie hajpu… or do they? 😀

  1. Siemion

   @borianello

   Normalnie jestem prawie codziennie (ale na niewidoku), ale do soboty włącznie w tym tygodniu raczej odpadam, bo siedzę na konferencji do 22 (dziś, jutro i pojutrze).

   Swoją drogą, gra grą, ale trailer się udał. A, jest parę zmian, o które ludzie prosili (krótszy reload flar/ECM, obniżenie dmg Javelina i Stigły, dłuższy reload active protection). Ja mam to szczęście, że mam tak słaby sprzęt, że chyba nie wzięli go pod uwagę przy robieniu listy rzeczy do zepsucia.

Powrót do artykułu