To już drugie z kolei testy i dostaniemy tutaj trochę nowej zawartości. Będzie świeży tryb rozgrywki i 2 mapy, niestety szczegółów brak. Dodatkowo przyjdzie nam przetestować system rozwoju postaci czyli, witajcie unlocki. Na koniec, Blizz poszperał trochę w balansie postaci, żeby się lepiej grało. No i dostaniemy rozbudowane możliwości tworzenia prywatnych rozgrywek.
Wszyscy, którzy brali udział w poprzednich testach, nie będą już musieli stać w kolejkach i dostęp do owych testów dostaną od razu. A jeśli ktoś chciałby się na imprezę wprosić zapraszam tutaj.
Może przetestuje bo ostatnio olałem wiadomość o przyznaniu dostępu. Czy wiadomo już coś na temat modelu biznesowego gry? To w końcu F2P czy B2P?
@aihS
B2P
@aihS
B2P z makropłatnościami na skiny.
Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie do beta-testów!
czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 😛