Dodaj komentarz14 myśli nt. „Za tydzień premiera, intro do obejrzenia już dziś – Civilization Beyond Earth

 1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  Kiedyś takie intro to było coś… Niektóre się oglądało za każdym razem, inne skipowało spacją gdy tylko było można. A dziś? Gry nie ma jeszcze a intro już znane. Ech.
  A sam filmik przyjemny. Bardzo fajny efekt z tą siatką heksów na logach na początku.

 2. Fantus

  Nie wiem dlaczego, ale mnie to nie kręci. Wygląda na zaawansowany mod do CIV5, którą uwielbiam, ale tutaj jakoś nie ma… duszy. Stonehenge, koło, prasa drukarska, irokezi, Gandhi… to wszystko znane z historii klocki, które z każdą grą mozna poukładać inaczej. Tutaj mamy zielone macki i fioletowe grzyby. Meh?

   1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

    @Nitek

    Kurczaki, Alphę mam w oryginalnym wielkim pudle. Ale jakoś mnie nie zassała na wieki. A na to tak patrzę i sam nie wiem co myśleć. Pieniędzmi w ekran nie rzucam, preordera nie zamawiam. Chyba poczekam na obniżki. Albo wrzucę na listę dla Mikołaja.

 3. jaGrab

  obejrzałem bo nie mam w planach zakupowych na najbliższy czas ale faktycznie takie sobie, intro z Civ 5 jakoś bardziej mi podeszło, swoją drogą ciekawa wizja przyszłości, 90% kobiet w hidżabach, żołnierze w turbanach a białasy jako siła przewodnia (popi i obsługa tego całego Bajkonuru)

  1. Zwirbaum

   @jaGrab

   A to nie jest tak, że to były ujęcią tych różnych grup/miejsc/państw założycielskich? Te w hidzabach i żołnierze w turbanach to pewnie jakieś rejonu pakistanu i tym podobne. Popi to przedstawiciele Slav Federation (ponieważ słowianie to 100% prawosławni i fuck logic). A obsługa to chyba przedstawiciele jakiejś tam American Corporation. Czy jakoś tak.

Powrót do artykułu