Xcom 2 dostał łatkę

MusialemToPowiedziec dnia 11 marca, 2016 o 8:45    6 

Ponad 400 mega przyśpieszania gry.W źródle długi tekst co poprawiono. Poza polowaniem-na-robaki, część animacji została ogólnie przyśpieszona, ale dorzucono w opcjach także tryb “Zip Mode”, przyśpieszający animacje typu bieganie czy szybkość Gremlinów.

A już za niecały tydzień pierwsze DLC, pozwalające zmienić oddział w uciekinierów z Mad Maxa/bandytów z Bethesdowego Fallouta.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Xcom 2 dostał łatkę

 1. emperorkaligula

  szybkość Gremlinów

  co to jest ? trochę oglądałem tego Xcoma i nie mam pojęcia co to te greminly. węże, humanoidalne kosmity, roboty, ale gremliny ? wtf ?

  no i tym paczem zapunktowali u mnie. bo dla mne ten cały Xcom jest fest za wolny na grę turową/taktyczną, a tu dodają przyśpieszenie animacji. kto wie może pogram 🙂

 2. mr_geo

  Szczerze to “przyspieszenie” to fryzury nie urywa… :/ No jest szybciej niby, ale gra nadal potrafi sie bolesnie przyciac gdy ayy lmao wylaza z ukrycia I zaczynaja rozbiegac sie po planszy. Ale gwoli sprawiedliwosci trzeba powiedziec ze gram na sprzecie ktory co prawda przewyzsza minimalne wymagania, ale do “recomended” jednak mu brakuje. Maly plus.
  Patchfinding nadal szwankuje przy zmianie z-levelu, aczkolwiek jest juz lepiej. Przynajmniej na plaskim nie trzeba soldatom ciagle waypointow wyznaczac bo sami staraja sie trzymac cover. Maly plus.
  Gliczowania sie wojakow w sciany i murki NADAL nie poprawili. Minus.
  Smoke nadal jest dekoracja ktora kompletnie nic nie robi. Minus.
  Lewitujace po zniszczeniu im podlogi jednostki chyba juz sie nie pojawiaja. Plus
  Poprawili idiotyczne rejestrowanie krytykow jako grazing shots. Plus
  Ayy lmao nie wybiegaja juz za mape jesli stali blisko krawedzi i zaczynali sie ruszac w randomowym kierunku jak twoj wojak ich strigerowal co skutkowalo crashem. Plus

  Ogolnie awans na 6/10. Ujdzie. RNG nadal panem i bogiem, a “optymalizacja” cos podejrzanie mi wyglada na usuwanie features zamiast ich naprawiania. Podobnie balans to raczej nerfienie sprzetu dostepnego dla XCOM przy zostawianiu sprzetu ufokow nietknietego.
  I ten Avenger teraz jakis taki pusty sie wydaje, jak dostawczak do miesnego w 1981…

Powrót do artykułu