Xbox One nie radzi sobie z definitywnymi włosami

aryman222 dnia 24 stycznia, 2014 o 2:58    6 

Lara Croft jest zbyt wysublimowana, byś mógł ją zobaczyć w 60 fpsach, posiadaczu Xbone…

Niby wiadomo było od dawna, że Xbone ma niewiele ponad 50% mocy PS4, a jednak każdy news potwierdzający ten fakt odbija się szerokim echem w internecie. Tym razem fora zawrzały, gdyż tzw. “ludzie mający dojścia” potwierdzają, że Tomb Raider: DE na PS4 śmiga w 60 klatkach na sekundę, podczas gdy na Xbone framerate oscyluje około 30 fps… Zdaje się, że jednak MS będzie musiał mocniej zainwestować w zasłonę dymną (taka była jej rola do tej pory) zwaną “chmurą”, bo ciągłe newsy typu: “ta gra też wygląda gorzej na Xbox One” będą mocno uderzały w sprzedaż konsoli.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Xbox One nie radzi sobie z definitywnymi włosami

 1. Nitek De Kuń

  jest lanczowy trailer http://youtu.be/t-WSM7JnJYI
  nie podoba mi się nowy wygląd Lary

  Zresztą po przebudowie kompa chciałem przejść sobie uber master pece Tomb Raidera i okazało się, że za drugim razem brakuje jej iskry i jakoś nie dokończyłem. Tym samym TR ląduje w mym rankingu pod serią Uncharted, której poszczególne odsłony kończyłem kilka razy.
  Choć nie ma tam cycków, jest pupa Cloe.

   1. Nitek De Kuń

    @merle

    jakoś nigdy się na plusa nie skkusiłem.
    exy pokończyłem poza rozgrzebanym Ni No Kuni i White Knight Chronicles, a multiplatformy w przypadku PS3 zawsze wypadają na nią gorzej niż na PC – pokapowałem się przy okazji Black Ops, które wali szczurem w wersji na PS3, a na kkompie cyc malina.
    Ten plus toi tak meh. Chyba, że do PS4, ale to jeszcze nie teraz.

Powrót do artykułu