Wyprzedaż gier EA na Origin

Rattie Rat dnia 28 lutego, 2017 o 23:04    28 

Promocje nawet do 75%

Na Origin ruszyła dziś wyprzedaż gier wydawanych przez EA. Nie mogę obiecać, że są to najniższe ceny jakie znajdziecie, ale jest tu parę tytułów którymi warto się przyjrzeć.

Z nowszych/fajniejszych(?):

Battlefield 1 – 99,50zł

Battlefield 1 Ultimate Edition – 268,80zł

Titanfall™ 2 – 79,60zł

Battlefield 1 – Titanfall 2 Deluxe Bundle – 166,33zł

FIFA 17 – 66,33 zł

Unravel – 14,75zł

Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition – 47,60zł

Dragon Age™: Origins – Ultimate Edition – 14,97zł

Mirror’s Edge Catalyst – 33zł

Kingdoms of Amalur: Reckoning – 14,99zł

Alice: Madness Returns – 7,49zł

Battlefield: Bad Company 2 Digital Deluxe Edition – 29,50zł

Crysis® 3 – 7,49zł

Dead Space™ 3 – 14,99 zł

Dodaj komentarz28 myśli nt. „Wyprzedaż gier EA na Origin

      1. thewhitestar

       @Revant

       Ja od lat pierwsze co robię po uruchomieniu to ustawienia dźwięku -> wycisz komentarz. Angielska wersja wcale nie jest lepsza… no dobra, wszystko jest lepsze od Szpaka, ale najbardziej to zawodzi sam system generowania tych komentarzy, i tego żaden głos tego czy innego komentatora nie ratuje.

       1. thewhitestar

        @bosman_plama

        Najwidoczniej taki urok bety.
        Dodam że zgromadziłem już całkiem pokaźną bibliotekę gier na gogu/galaxy, bo interesują mnie niemal tylko indyki i oldskulowe rpgi a tych tam nie brakuje. Ergo od Wiedźmina 3 w dużej mierze przerzuciłem się na gog i żadnych problemów do tej pory nie miałem.

   1. sekator76

    @lehusan

    Niestety nie mogę znaleźć do czego odnosi się ta gwiazdka. Czy chodzi o wszystkie tytuły czy tylko wybrane.

    *TA OFERTA STANOWI CZĘŚĆ SPECJALNEJ PROMOCJI I NIE MA ŻADNEJ WARTOŚCI PIENIĘŻNEJ. OFERTA OBOWIĄZUJE DO GODZ. 10:00 CZASU PDT 14 MARCA 2017 R. DOTYCZY WYBRANYCH PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH W SKLEPIE ORIGIN POD ADRESEM http://www.origin.com/store/deals/publishersale. WARTOŚĆ RABATU ZOSTANIE ODJĘTA OD ŁĄCZNEJ WARTOŚCI ZAMÓWIENIA W CHWILI ZAKUPU. OFERTA OBOWIĄZUJE WSZĘDZIE TAM, GDZIE SPRZEDAWANE SĄ PRODUKTY. OFERTA JEST OGRANICZONA DO JEDNEJ KOPII KAŻDEGO PRODUKTU NA JEDNO KONTO EA. OFERTY NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI OFERTAMI PROMOCYJNYMI ANI ZNIŻKOWYMI, CHYBA ŻE ZA WYRAŹNĄ ZGODĄ EA. OFERTY NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ Z JAKIMIKOLWIEK KARTAMI PRZEDPŁACONYMI NA ZAWARTOŚĆ OFEROWANĄ W RAMACH PROMOCJI. OFERTA NIE MOŻE ZOSTAĆ ZASTĄPIONA INNĄ OFERTĄ, WYMIENIONA ANI SPRZEDANA. W JEJ MIEJSCE NIE MOŻNA OTRZYMAĆ GOTÓWKI ANI ŻADNYCH TOWARÓW BĄDŹ USŁUG. KUPUJĄCY PONOSI KOSZTY PODATKU VAT. Z OFERTY NIE MOGĄ KORZYSTAĆ SPRZEDAWCY DETALICZNI, DYSTRYBUTORZY, PRACOWNICY FIRMY ELECTRONIC ARTS INC. ANI PODMIOTY I OSOBY Z NIMI POWIĄZANE. OFERTA JEST NIEWAŻNA, JEŚLI STANOWI TAK PRAWO WŁAŚCIWE. STOSOWNE UMOWY UŻYTKOWNIKA ORAZ INNE USTALENIA SĄ DOSTĘPNE NA STRONIE http://www.ea.com/pl-pl/legal.

Powrót do artykułu