Wyłączenie GfWL nie wpłynie na możliwość gry w Dark Souls

Mindestens dnia 18 maja, 2014 o 11:44    4 

Według słów menedżera społeczności DS na Twitterze.

Joseph Kartje, pełniący funkcję community managera Dark Souls 2 w Bandai Namco, w odpowiedzi na tweet jednego z użytkowników, napisał, iż zbliżający się dzień wyłączenia usługi Games for Windows Live nie uniemożliwi grania w część pierwszą, potwierdzając krążące od dawna informacje na ten temat.

DarkSoulsGfWLtweet

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Wyłączenie GfWL nie wpłynie na możliwość gry w Dark Souls

 1. banita

  Akurat dzisiaj postanowiłem to sprawdzić i faktycznie będzie można ciachać potwory dalej, bo gra przypisała się do steama. Wygląda na to, że tylko codemasters olało swoich klientów ciepłym moczem i ma w dupie takie tytuły jak dirt 2 (w którego jeszcze nie zdążyłem zagrać i już tak pewnie zostanie), wcześniejsze części f1 (jak wyżej) i fuel (świetna zręcznościówka).

  A żeby wrócić do DS1 przekonał mnie cudowny soundtrack z tej gry. Przyjemnie się go słuchało podczas wczorajszej burzy.

  1. Eschelius

   @banita

   Akurat wersja wydana w PL dawała się od początku przypisać do Steama. A do Live chce się wciąż logować, właśnie sprawdziłem.

   A co do newsa – hmmm, przecież wyłączenie Live to kwestia tego co dalej z multi, a nie graniem ogólnie (bo tu zawsze można skorzystać z konta offline)

    1. Eschelius

     @banita

     DS u nas nie ma podwójnego logowania, ma Live, a możliwość aktywacji na Steam to taki bonusik, jeśli komuś by naprawdę zależało. Jednak z tego co wiem to dało się normalnie zainstalować wersję non-Steam z płyty i tylko Live jest wymagany. Oby już niedługo.

     Konto offline chyba dało się zrobi w każdej. Ale pewny nie jestem, z GfWL mam do czynienia tylko jeśli już naprawdę muszę.

Powrót do artykułu