Dodaj komentarz10 myśli nt. „Wróg u bram w nowym zwiastunie XCOMa

 1. merle

  Czy tu jest jakaś nowa kampania czy też jakieś poważniejsze zmiany w oryginalnej chociaż?
  bo z opisu steam-owego to jakoś tak wygląda jakby to miało być przechodzenie tego co było w podstawce z dodatkiem kilku nowych broni ,nowej klasy wojaków i jakiegoś surowca nowego ,a to przyznam nie powala jak za taką cenę sromotną.

  1. MusialemToPowiedziec

   @merle

   Grasz w podstawkę. Ale zamiast mieć wybór misji między “zestrzelono/wylądowało UFO”, “miejsca porwań”, “terror” i czasem coś od Rady, dochodzi kampania składająca się głównie ze strzelania się z innymi ludźmi w ramach zadań “terroryści atakują” i “atakujemy terrorystów”, której linia fabularna dzieje się równocześnie z podstawową.

   To nie jest tylko kilka broni, Enemy Within to dodanie Turystyki do Cywilizacji 5.

   Co nie zmienia faktu, że i tak poczekam na Xmas i jakieś -50% na rosyjskim Steamie licząc, że po drodze nie zrobią region-locka (gra go ma, ale DLC nie): pi razy drzwi 25 złotych to będzie odpowiednia cena na mój portfel.

 2. aryman222

  fuck! nie wiem czy to ta gra jest skopana, czy Steam pojebany, ale wkurzyłem się. MOJA HISTORIA:
  a) dzisiaj odpalam sobie xcoma: eu po raz pierwszy, zobaczymy co to
  b) spodobało mi się, przeszedłem kilka misji. zauważyłem, że język polski średnio mi pasuje (językiem, w którym zachęca się do walki i optymizmu jest język angielski; jeżeli ktoś robi to języku polskim to brzmi to jakoś sztucznie…). postanawiam zmienić język.
  c) brak takiej opcji w menu gry. gdzie te kuźwa złote czasy, kiedy wystarczył jeden klik i miałeś inny język…
  d) dochodzę do wniosku, że na Steamie zmienię i będzie git. słusznie – udało się; odpalam grę w j. ang;
  e) próba załadowania save’a – noż k***, nie ma saveów bo były w innym języku! ja p***, przecież to tylko tłumaczenie, wszystkie misje itd są kropka w kropkę identyczne. co za lamerskim studiem trzeba być, żeby nie potrafić zaimplementować takiej opcji!
  f) ch**, wracam do języka polskiego, nie będę kolejnych 2 godził robił tych samych misji, zwłaszcza, że prowadzących za rączkę, tutorialowych.
  g) zmieniam język na polski, próbuję odpalić grę… pokazuje się info, że gra wymaga aktualizacji. 2,4 GB! ja p****! wyjebało mi wszystkie lokalizacje? A może wydali jakiś dodatek (którego w życiu nie kupię po tych przygodach) i mi wstepnie go wp***** zakładając, ze się skuszę?
  hwdx) patch będzie mi się ściągał do jutra, no może do piątku. to se pograłem w xcoma…

Powrót do artykułu