World War 3 – zwiastun

/mamrotha dnia 30 maja, 2018 o 13:54    5 

World War 3

To na co nie czekaliście, to o czym nawet nie śniliście – jest! Wreszcie będziecie mogli rozwalić Pałac Kultury i wjechać ciężkim sprzętem do Złotych Tarasów (osoby spoza Warszawy są proszone o oddalenie się ku innym czynnościom, niż czytanie tego wpisu)

Pozostali paczajcie!

Cytując twórców: Podstawowe tryby  World War 3 to:

  • Warzone – połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i dronów;
  • Recon – świeże podejście do trybu battle royale.

Dodatkowo dostaniemy realistyczny system balistyczny, zaawansowany system pancerzy oraz dokładne odwzorowanie broni i ekwipunku żołnierzy.

Oraz:

Gra powstająca we współpracy z wojskowymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i konsultantami branży wojskowej  pokazywać będzie konsekwencje każdej bitwy w kontekście globalnej kampanii na strategicznej mapie wojennej.

Rzekłbym, że powątpiewam, ale dla samej możliwość zburzenia Złotych Tarasów, braków bionicznych dłoni i elektrokatan na plecach żołdaków, jestem skłonny zaryzykować i dać im szansę.

Wczesny dostęp na parówie planowany na jesień 2018

Dodaj komentarz5 myśli nt. „World War 3 – zwiastun

    1. /mamrotha Autor tekstu

      @Goblin_Wizard

      Samoobrona Macierewicza dała się sprowokwać zielonym ludzikom, które wysadziły desant pod Suwałkami. Następnie akcja przenosi się do Berlina, gdzie pod Reichstagiem musimy obronić demokrację przed wynajętymi terrorystami (w czołgach). Następnie przeskok do Wawy i naszą misją jest ochrona Złotych Tarasów przed natarciem oddziałów pancernych Białorusi. Potem finał w Moskwie.

Powrót do artykułu