World War 3 – nowe dziecko The Farm 51

Zetsubou-san dnia 26 stycznia, 2016 o 17:26    1 

Będzie to prawdopodobnie kolejna pozycja na rynku taktycznych strzelanin. Twórcy chwalą się, że będą różne frakcje z całego świata w tym nasza rodzima. Sprzęt jakim będą dysponować będzie także bardzo dobrze odwzorowany. Sama rozgrywka ma być zorientowana na współpracę miedzy graczami. Jak czytamy w oficjalnym info :

Cechą charakterystyczną projektu jest odwzorowanie z niespotykaną dokładnością wyposażenia jednostek wojskowych oraz sposobu ich działania w misjach taktyczno-bojowych. Twórcy pracują nad pełnym oddaniem nieprzewidywalności i realiów współczesnego teatru konfliktów zbrojnych.

Twórcy zapowiadają innowacyjne mechanizmy związane z interakcją między graczami oraz planowanie strategiczne działań bojowych.

W jakimś stopniu można w powyższe rzeczy wierzyć, bo wcześniej owe studio miało robić dla Polskiego Holdingu Obronnego symulator pola walki i właściwie wspomniana wyżej produkcja wyewoluowała z tamtego projektu. Więc twórcy mają wsparcie wojskowych ekspertów i centrów badań i analiz strategicznych. Dlaczego w jakimś stopniu? Bo mimo wszystko ma być to strzelanina “free to play” z masą ludzi nie mających pojęcia o tym o czym pisze się powyżej. Tak więc cały ten realizm zapewne sprowadzi się do wyznaczenia bardziej realnych zadań, być może odwzorowania balistyki i skupienia się na wspomnianej kooperacji.

Same potyczki mają być PvPvE i PvP. Czyli zagramy między sobą, w drugim przypadku obie strony wspomoże sztuczna inteligencja. Zapewne mająca dać wrażenie machiny wojennej, ale to tylko moje przypuszczenia. Walczyć będziemy na lądzie jaki i w powietrzu, a sprzętu ma być sporo.

 

 

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „World War 3 – nowe dziecko The Farm 51

Powrót do artykułu