World of Warships w “prawie” otwartej becie!!

fl0dA dnia 1 lipca, 2015 o 21:18    15 

Ahoj szczury lądowe!!

Jeśli ktoś nie załapał się na zamknięte testy wersji alpha (tak jak ja) to śpieszę donieść, że można już normalnie, legalnie można pobrać wersję na serwery europejskie. Nie jest to otwarta beta ale jako rzecze Zaratustra:

Mogę teraz pobrać i zagrać w World of Warships. Czy to jakiś błąd?

W żadnym wypadku, to zaplanowany przez nas test pojemności serwera – gratulacje i witamy na pokładzie! W chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników przewidzianych na test, rejestracja ponownie zostanie przez nas zamknięta.

Zatem to już Otwarta Beta? Dlaczego nie zostało to w żaden sposób ogłoszne?

Ogłoszenie nie pojawiło się, ponieważ to jeszcze nie OB – jak jednak zapewne się już domyślacie, termin ten zbliża się nieubłaganie. Uważnie obserwujcie naszą stronę i profile społecznościowe.

Jeśli chodzi o jakość rozgrywki to powiem, że jakiś czas temu kupiłem na humblebundle dostęp do wersji alpha ale na serwerach amerykańskich. Rozgrywka w europie jest lepsza z conajmniej dwóch powodów; po pierwsze nie ma laga, po drugie europejczycy mają lepszy skill (serio serio!).

Także pozdrawiam i zapraszam!    http://worldofwarships.eu/

Stopy wody pod kilem!!

PS. Wspólne granie ??

PPS. Dodajcie mnie do znajomych w grze nick “fl0dA”

World of Warships Enters Closed Beta  x5uOz2a

Dodaj komentarz15 myśli nt. „World of Warships w “prawie” otwartej becie!!

    1. KudrY

     @COREnick

     W przeciwieństwie do WOTa (i tu się pewnie paru ludziom narażę), WOWS wymaga więcej myślenia bo daje więcej opcji – proponuję pobawić się niszczycielem i pójść z kilkoma znajomymi do ataku torpedowego w jakiejś cieśninie – takiego fun’u z trzymaniem kciuków żeby coś trafiło we wrogie pancerniki dawno nie miałem 🙂

 1. Nitek De Kuń

  Jakieś bzdury tam na forach piszą. Z notki prasowej wynika jasno, że to otwarta beta

  Zamknięta beta World of Warships okazała się niesamowicie udana, przerastając nawet nasze oczekiwania,” powiedział Daniil Volkov, dyrektor rozwoju World of Warships. “Prawie pół miliona graczy spędzało w grze średnio ponad 2 godziny dziennie. Dzięki pozytywnym i konstruktywnym uwagom, jakie otrzymaliśmy jesteśmy gotowi, aby zaprosić więcej graczy do wspólnej zabawy. Nie możemy się wprost doczekać ich opinii o grze. Wierzymy, że World of Warships ma przed sobą świetlaną przyszłość i jest fantastycznym rozwinięciem naszej sławnej serii.”

  Otwarta Beta startuje z ponad 80 okrętami amerykańskimi i japońskimi, 10 mapami, które pozwalają na ekscytujące mecze 12 na 12 graczy. Kapitanowie będą mogli przejść drogę od szczurów lądowych do prawdziwych wilków morskich dowodząc potężnymi pancernikami, zwinnymi niszczycielami, taktycznymi lotniskowcami lub dobrymi na każdą okazję krążownikami. Zarówno w trybie PvP, jak również w PvE, World of Warships oferuje dynamiczną i zróżnicowaną rozgrywkę.

  Otwarta Beta World of Warships to również nowe okręty i możliwości w grze. Na pierwszy plan wybijają się najbardziej znane jednostki produkcji angielskiej i rosyjskiej. Po raz pierwszy również pojawia się system flag sygnałowych. Zdobywane w bitwach w ramach osiągnięć, flagi to nie tylko wizualne ulepszenia, ale również wpływające na rozmaite aspekty dowodzenia okrętem. Gracze będą mogli pokazać w bitwie swój kunszt innym, jak również liczyć na zwiększenie osiągów swojej jednostki, większe ilości doświadczenia czy kredytów za bitwę i wiele więcej!

  Wraz ze startem Otwartej Bety, wszystkie zakupione wcześniej pakiety przedpremierowe zostały przyznane graczom. Testerzy zamkniętej bety, którzy wykorzystali swoje pakiety, dostali je raz jeszcze. Najnowsze wiadomości odnośnie postępów w pracach nad World of Warships dostępne są na oficjalnej stronie gry pod adresem http://worldofwarships.eu

  Jest nawet zwiastun

Powrót do artykułu