Wielkie plany Planetside 2

borianello dnia 3 grudnia, 2012 o 7:16    10 

Kto wie, czy z perspektywy lat Planetside 2 nie okaże się być najważniejszą premierą 2012 roku… Implementacja ogromnych starć nawet 1000 graczy na jednej mapie – tego jeszcze w fpsach nie było (chyba). Twórcy jednak nie spoczywają na laurach i ogłaszają, jakie plany mają wobec P2 na następnych kilka lat: – wprowadzenie elementów MOBA, w której jako dowódca bazy będziemy mogli wysyłać SI do boju, – wprowadzenie bitew morskich – wprowadzenie bitew między całymi kontynentami – oddanie do dyspozycji graczy pustych kontynentów, na których dowódcy będą mogli samodzielnie stawiać budynki – ten tryb ma przypominać rts, gdyż do pozyskiwania surowców potrzebne będą specjalne pojazdy. Brzmi smakowicie, czyż nie? Zainstaluję, jak tylko zdobędę mocniejszy sprzęt.

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Wielkie plany Planetside 2

 1. Geralt_Bialy_Wilk

  Ja pobrałem i pograłem chwilkę przed weekendem. Fajne to. Mój brak skilla w FPS, nieogranie, brak jakiegokolwiek samouczka + wielkość starć tworzą tak nieogarnięty chaos, że przyjemnie się w to gra nawet jak się ginie co krok 😀

  Smutne jest tylko to, że czasem się 4 minuty biegnie na miejsce akcji tylko by umrzeć bez oddania strzału xD

  1. BlahFFF

   @Kirq

   Kolorow to tam zbyt wiele nie ma. W zaleznosci od kontynentu albo szaro albo zielono. Za to plastikowo i owszem, ale to juz problem znacznej wiekszosci futurystycznych shooterow. Gra moze i fajna, ale problemem jest wlasnie ta skala starc, gdzie trzeba sie momentami sporo nabiegac zeby trafic na jakas akjce (byli tacy co w BF narzekali na to samo) a jak juz sie uda to czasem wszechobecny chaos rujnuje wszystko. Gra zdecydowanie bardziej dla klanow niz samotnych graczy z doskoku.

Powrót do artykułu