Wiedźmin 3: Krew i Wino – dodatek zaliczy poślizg

Zetsubou-san dnia 15 października, 2015 o 15:18    11 

Przy okazji premiery “Serca z Kamienia”, CD Projekt Red poinformowało, że rozszerzenie pojawi się nie I kwartale 2016, a w połowie roku.Czyli zagramy zapewne w okolicach maja, cóż smutno, ale miejmy nadzieję, że wyjdzie to dodatkowi na dobre.

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Wiedźmin 3: Krew i Wino – dodatek zaliczy poślizg

 1. /mamrotha

  Niie wem czy dociągnę 🙁 Mam taki syndrom odstawienia po skończeniu wczoraj podstawki w 230h, że mam ochotę pociachać się padem od soniacza. Kurka, to ja z większością znajomych w ciągu tego roku mniej czasu spędziłem, niż z Ciri i Rudą (btw. dobry temat na wpis na gizka).

    1. aihS Webmajster

     @/mamrotha

     offtopic

     Byłeś ciekaw sterowania Wasteland 2 na padzie – jest znośne. Ani złe, ani wspaniałe. Poruszanie się jest dla mnie zbyt czułe przez co występuje czasem problem ze wskazaniem przedmiotu, z którym chciałbyś wejść w interakcję – coś jak świeczki w Wiedźminie 😉 UI obsługuje się tak sobie, ale to nie wina pada tylko słabego projektu interfejsu. Walka, dialogi i łażenie po Arizonie bez zarzutu. Nie grałem jeszcze po pierwszym paczu więc może coś ulepszyli. Tu masz rozpiskę pod pada, być może na DS4 wykorzystują do czegoś touchpada, ale to ci Nitek może sprawdzić ewentualnie. Podobno gra chodzi w 1080p, ale wygląda jak kupa. Całe szczęście, że grafika nie jest tym czego należy w niej szukać 🙂 Niby mam wersje PC, ale nigdy nie odpalałem więc nie mam porównania.

Powrót do artykułu