Wiedźmin 3 – Get Hyper! – zawiera fragmenty rozgrywki

PeteScorpio dnia 26 stycznia, 2015 o 17:38    13 

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to wrzucam dla przypomnienia. Dzisiaj o 20:00 czasu polskiego na kanale Twitch od GOGa dostaniemy podobno najnowszy fragment rozgrywki wraz z komentarzem twórców oraz odbędzie się sesja Q&A. Zainteresowani powinni się udać tutaj:

http://www.twitch.tv/GOGcom

Dzisiaj Wieśka będzie miliony, a że znalazłem fragmenty rozgrywki, dodaję – Imperator

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Wiedźmin 3 – Get Hyper! – zawiera fragmenty rozgrywki

  1. MusialemToPowiedziec

   @jediwolf

   Z tego co pamiętam, jest fizyka w cutscenkach, łącznie z najazdami kamery żeby lepiej pokazywać fizykę.

   I nie, nie żartuje. Jak wyciekły/wykradziono jakieś dokumenty dotyczące CDRed, to była notatka brzmiąca mniej więcej “kamera najeżdża na cycki, pamiętajcie podwójnie sprawdzić fizykę”.

  1. PeteScorpio Autor tekstu

   @g4mb4re

   Niektórzy donoszą iż było płynnie, więc co portal to opinia. Fakt faktem, na takiej maszynce i z kartą za 2,5 tysiąca złociszy gra powinna prezentować niepodważalną jakość i płynność. Miejmy nadzieję, że przez te 4 miesiące skupią się bardziej na optymalizacji niż marketingu…

 1. aryman222

  grafika jest zajebista, choć widać tu i ówdzie niedoskonałości. jakoś mnie to nie martwi, w tak wielkiej grze tego nie unikniemy (Skyrim…). bezbłędna i piękna jest natomiast muzyka – mistrzostwo po prostu.

  podoba mi się też klimat. niby to tylko urywki, ale… te dialogi, animacje, jest w tym jakaś naturalność, swojskość, której mi brakuje w plastikowych światach Dragon Age czy TESów.

  PS myślicie że harpia rażona Igni wylądowała w wodzie, żeby się ugasić? To byłoby genialne 🙂

 2. mtxx

  hype hype taki prawdziwy 🙂 bo po obejrzeniu trailera z Dying Light niżej w którym na wstępie walą po oczach: “Gra twórców Dead Island” wiem że ominę ją szerokim łukiem 😛 Nienawidzę respawnujących się mobów – co ja Syzyf jestem ? 😛

 3. PeteScorpio Autor tekstu

  Dobra, pokaz/stream trwał godzinę (sic!) i był strasznie gówniany. Dwóch znudzonych życiem deweloperów siedziało na kanapie i pieprzyło od rzeczy. Gameplay nie był nowością, gdyż skupili się na komentowaniu tego co dziś zalało internet. Poza tym lagi zabiły ten pokaz, o czym dosadnie przypomniał czat (który swoja drogą miał niezłą polewkę z cegieł na budynku, które przypominały fototapetę – “next gen, kurwa!”).
  Pytań było mało i musiały zostać ostro wyselekcjonowane, gdyż nie zrobiły na zblazowanych prowadzących wrażenia. Z tej deweloperskiej papki wyjąłem tylko jedno interesujące zdanie (powiedziane mimochodem) odnośnie premiery gry:

  “We’re not gonna push it again” – Damian Monnier 2015*

  *Damian Monnier- Senior Gameplay Designer , CD Project Red

Powrót do artykułu