Wiedźmin 3 – edycja GOTY oficjalnie zapowiedziana

aryman dnia 12 sierpnia, 2016 o 9:28    6 

Mały teaser przy okazji.

Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że CD Projekt Red pracuje nad edycją GOTY dla najlepszej gry 2015 roku, teraz wiemy już kiedy można będzie ją zakupić. Premiera została wyznaczona na 30 sierpnia. Cena wciąż nie została ogłoszona.

PS Beta Gwenta została przesunięta na 25 października.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Wiedźmin 3 – edycja GOTY oficjalnie zapowiedziana

 1. aihS Webmajster

  Więc Redzi postanowili dołożyć do W3 drugie kłamstwo. Pierwszym był downgrade, a drugim “nie będzie zbiorczego wydania GOTY” 😀

  Ceny jak najbardziej zostały już ustalone i są wyjątkowo dobre: PC 129,99, końsole 169,99 (https://cdp.pl/wiedzmin). To preordery, a potem odpowiednio 149,99 i 199,99. Czas najwyższy spieniężyć pudełko i poczekać na cyfrę -50% w listopadzie/grudniu.

  1. lemon

   @aihS

   Trzeba by wyciągnąć odpowiednie cytaty, ale chyba mówili, że nie będzie edycji rozszerzonej, jak przy 1 i 2. Takie GOTY jak tu to ma prawie każda gra z DLC, więc jej pojawienie się nie podlegało dyskusji.

   A downgrade (względem pierwszych screenów i trailerów) pozostaje faktem.

    1. thewhitestar

     @aihS

     Nie, w obu przypadkach EE wprowadzało większe lub mniejsze zmiany w całych grach. A to po prostu zbiorcze wydanie tego co do W3 powychodziło.
     Z tym że W3 taką EE dostał w ramach Krwi i Wina, bo sporo się pozmieniało także w samej podstawce, jak zmodyfikowane UI, trochę zmieniona praca wiedźmińskich zmysłów czy możliwość skalowania potworów etc.

    2. lemon

     @aihS

     Trudno Enhanced nazywać GOTY, skoro do W1 i W2 nie było żadnych DLC. Jeśli ktoś z CDPRed mówi “nie będzie Enhanced jak wcześniej, bo wszystko co wyjdzie, dociągniesz sobie normalnie”, a potem wychodzi GOTY ze wszystkim, co sobie dociągnąłeś normalnie (zakładając, że kupiłeś dodatki), tylko w jednym pudełku, to IMO ten ktoś nie kłamał. Enhanced dodawały rzeczy, których nie mogłeś dostać wcześniej, co w wypadku W3 nie ma miejsca. A jeśli chcesz naciągać definicje, żeby pasowały do tezy, to któż zabroni? 🙂

Powrót do artykułu