Wiedźmin 3 : Dziki Gon – premiera luty 2015

Yerz dnia 11 marca, 2014 o 18:41    60 

Takie informacje znajdziecie na stronie twórców. Można tam przeczytać list otwarty od CDP.

 Patrząc na to co udało nam się dotychczas osiągnąć stanęliśmy przed wyborem ostatecznej daty premiery. Decyzja była trudna, jednak po dogłębnym przemyśleniu oczywista. Grę mogliśmy wydać zgodnie z pierwotnym planem pod koniec tego roku, ale uznaliśmy, że dodatkowe kilka miesięcy umożliwi nam uzyskanie jakości, z której będziemy w pełni zadowoleni i jakiej oczekują od nas gracze. Tym samym wyznaczyliśmy datę premiery gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na luty 2015.

Drodzy gracze, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was chciałoby jak najszybciej zagrać w Wiedźmina. Przepraszamy, że będziecie musieli poczekać nieco dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy. Wierzymy, że jak już ten czas minie okaże się, że było warto. Wierzymy, że sprostamy pokładanym w nas nadziejom, a Wiedźmin 3 Dziki Gon stanie się jedną z najlepszych gier RPG dostarczając Wam dużo wspaniałej rozrywki.

Dobrze? Źle?

Coś się przynajmniej wyjaśniło.

Czekam!

Dodaj komentarz60 myśli nt. „Wiedźmin 3 : Dziki Gon – premiera luty 2015

 1. brokilon

  Każdy Wiedźmin był trochę okrojony, czy tam niedopracowany i musieli później wypuszczać edycję kompletną znaną jako rozszerzoną. No może nie musieli, ale przyzwoici z nich ludzie, więc wypuszczali.
  Może wreszcie chcą od tej rozszerzonej kompletnej zacząć :mrgreen: .

      1. aihS Webmajster

       @King Julian

       O takie co zalinkowałeś. Co z tego, że masz ten sklep za rogiem? W sumie to możesz podejść i spytać czemu lecą w chuja z klientami sprzedając najlepsze i7 z prawie najsłabszymi płytami głównymi 🙂 Najtańszy gtx 760, obudowa nie wiadomo jaka, zasilacz jak pod dwa takie zestawy (i7 kręcony + 760 w maksymalnym obciążeniu ciągną ~330W w zależności od producenta karty), dysk nie wiadomo jaki – pewnie jakaś seria green albo blue, pamięci 1333 jeżeli trafisz coś poza Goodram to święto będzie.

       Z zalinkowanej strony zestaw za 3000 (+obudowa Zalman Z3) będzie szybszy, a ten za 3500 schrupie go aż śledzie będą trzaskać 😉

       *koloryzuję troszkę, ale tak trzeba jak ktoś chce kupować z allegro 😉

  1. Caldur

   @sunrrrise

   Tyle, że z fabularnego punktu wiedzenia niewiele lub zgoła nic nie tracisz. Powiązania pomiędzy W1, a W2 są tylko kosmetyczne. Podejrzewam, że z W3 będzie podobnie. No chyba, że dorzucą specjalną acziwkę dla tych, którzy ciągną fabułę od części pierwszej – w takim układzie byłoby o co walczyć 😉

Powrót do artykułu