Wiecie że dziś miała być premiera Uprising 44?

Twoja_Stara dnia 28 sierpnia, 2012 o 9:32    7 

Wiedzieliście? Ja nie. Jednak nie bójcie się, jeśli nie zdążyliście nabyć dzieła DMD Enterprise, Twórcy tłumaczą, że z powodów niezależnych, premiera dziś nie będzie miała miejsca, i że los polskiego pudełkowego wydania jest narazie nieznany, zapewniają jednak, że w dystrybucji cyfrowej, gra powinna ukazać sie w okolicach jesieni.

Powstrzymam się od komentarza, jednak mam nadzieję, ze gra kiedyś w końcu wyjdzie.

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Wiecie że dziś miała być premiera Uprising 44?

  1. OriginalNorthrop

    Ja tam osobiście mam nadzieję, że gra jednak nie ujrzy nigdy światła dziennego. Nie z tymi twórcami, nie z tym wykonaniem, nie w tym kształcie.

    Bardzo kibicuję idei zrobienia DOBREJ gry o tematyce Powstania. Do tematu trzeba podejść jednak spokojnie – przede wszystkim z pomysłem i z odpowiednim zespołem specjalistów i zarazem zapaleńców. Nie poświęcajmy takiego potencjału na produkt kategorii D. Obawiam się, że Uprising 44 mógłby jedynie wystraszyć środowisko grzebiąc na długo siebie i cały temat w popiele niesławy.

  2. betterstranger

    Można by serio zrobić świetną gierkę w oparciu o powstanie – temat jak dla mnie jest znakomity. I już nie ważne czy byłby to FPS, RPG (za czym bym optował) czy cokolwiek innego.
    Problemem jest oczywiście wykonawstwo – jedynie chyba CD Projekt Red się do tego nadeje…

Powrót do artykułu