Widea z alfy Battlefronta, wyciekły

Nitek dnia 2 lipca, 2015 o 14:35    33 

Bang, pew pew, GWIEZDNE WOJNY! Jar – Jar, kurza twarz!


۞
Jeśli komuś mało, tutaj znajduje się pisemną wersja tego co w alfie znaleziono, w samych plikach, acz po filmikach, jakie ma to znaczenie.

Dodaj komentarz33 myśli nt. „Widea z alfy Battlefronta, wyciekły

 1. Revant

  Damn, ale to tragicznie wygląda 🙁 wszyscy latają jak kurczaki bez głowy, rozgrywka trąca stylem ala cod, ale z uziemieniem jednym przy punktach obrony, a drugich zmusza się do szarżowania. Czyli mamy typowo BFa w skin packiem :/

 2. Zebulah

  Na plus zaliczyłbym grafikę oraz ilość ustawień do wyboru. Pozwala mieć nadzieję na porządną wersję PC, o ile nie schrzanią optymalizacji.
  Ale od gameplayu to faktycznie ręce opadają i nie tylko ręce… Rzeczywiście oteksturowany na nowo CoD.
  W pokazanym trybie odpierania fal wrogów brakuje tylko możliwości stawiania wieżyczek jak w jakimś Orcs Must Die albo Sanctum.

  P.S. Skoro Star Destroyery od zarania dziejów nie mogły latać w atmosferze to czy jest gdzieś wyjaśnione jak są wynoszone na orbitę po wyprodukowaniu?

  1. aihS Webmajster

   @Zebulah

   Są budowane w stoczniach orbitalnych 🙂 I to nie jest tak, że ogólnie Star Destroyery nie mogą latać w atmosferze. ISD i ISDII nie, ale VSD (Victory-class Star Destroyer) jak najbardziej. W 4:51 pojawia się krążownik Mon Calamari MC80, który również nie umi atmosfery, ale widać Disnej resetuje wszystko po całości.

    1. aihS Webmajster

     @Zebulah

     A w The Force Unleashed Starkiller miota Star Destroyerem przy użyciu mocy 🙂 Z tym umieniem atmosfery to ciekawa sprawa, muszę sobie prześledzić skąd to się wzięło bo jeżeli właśnie z TFU to dla mnie nie kanon tylko chore fantazje podpisane przez wujcia Lucasa w chwili słabości 😉

     Duże obiekty (stacje, stocznie itp) łatwiej zbudować jest z prefabrykatów już na orbicie i to jest przecież prawdą również w naszym świecie 😉

 3. Obledny

  Hej, czepiacie sie- robi phew phew ? Robi.
  Sa wielkie walkery ? Sa.
  A to za na ziemi panuje chaos, to oddaje idealnie ducha filmu. Tak tam wlasnie bylo przeciez. Wszyscy biegali jak kurczaki bez glow i strzeleli w co sie dalo.
  Gralbym.
  Jakbym mial kompa ktory bo to uciagnal 🙂

 4. Kirq

  To kolejny wielki tytuł DICE, który spasuję. Gameplay wygląda koszmarnie. Biedni troopersi z sagi nie mieli szans, w filmie nigdy nie trafili, a wygląda na to, że nawet gdyby czasem trafili, to mieliby marne szanse na przekopanie się przez paski zdrowia rebeliantów swoimi nędznymi blasterami.

Powrót do artykułu