Wczoraj wyciek, dzisiaj zwiastun – nadchodzi sequel Cienia Mordoru

Nitek dnia 27 lutego, 2017 o 15:10    21 

Tym razem o podtytule Cień Wojny.

Akcja dziać się będzie pomiędzy Hobbitem, a Władcą Pierścieni i będzie ciągnęła opowieść z Cienia Mordoru. System nemezis zostanie rozszerzony, a stanąć będzie mozna naprzeciw Saurona i Upiorów Pierścienia. Gra wyjdzie 25 sierpnia na wiodące konsole oraz PC.

Dodaj komentarz21 myśli nt. „Wczoraj wyciek, dzisiaj zwiastun – nadchodzi sequel Cienia Mordoru

 1. thewhitestar

  Cień Mordoru wymiótł! Jedyny ubisandbox który lubię. Może dlatego że ubi nie przyłożyło do niego ręki?
  Mam nadzieję że większość siły roboczej skupia się na Nemezis, bo to było zajebiste w jedynce, cała reszta sandboxowej rozgrywki to w sumie był tylko taki dodatek, coś w okół, gdzieś tam, przy okazji.

   1. aryman222

    @lehusan

    Ja nawet odpaliłem, ale po godzinie rzuciłem w %^*&#. Myślałem, że jak przygoda w Śródziemiu to będzie jakaś historia, misje, a tu mnie tylko odsyłają od jednego orka do drugiego z zadaniem: “pokonaj”. A bijatyki (nawet z tak fajną mechaniką walki) mnie nie interesują.

 2. Arachnos

  Dziękuję, postoję. Nie lubię skradanek. 🙂 Z jedynką spędziłem 7 frustrujących godzin i się poddałem. Nie jestem fanem gier z jedynym słusznym poziomem trudności – niemożliwym. Tak jestem starą, śmierdzącą lamą, co woli się zrelaksować przy grze, a nie napierdzielać się z niekończącą falą orków.

  1. emperorkaligula

   @Arachnos

   jestem fanem czytania gier, a nie klikania na czas/w tempo, ale w mordorze nie poradziłem sobie tylko z wyzwaniami z mieczem (zrób combo 100+ czy coś takiego). cała reszta pękła bez problemów. jedyna słuszna mysz i klawa oczywiście. no i skradanie/robienei zasadzek z łukiem było miooodne 😀

 3. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  O, to miłe. Pierwszy Mordor to taki radosny odmóżdżacz o silnie odstresowującym charakterze. Wkurzyli mnie w robocie? Odpalam na kwadrans, pomashuję pada, pozarzynam orków, w końcu mnie ręka rozboli bo za bardzo tym padem miącham to rzucam w kąt. W sumie coś mi ta gra każe robić ale jakoś mnie to nie bardzo interesuje, chodzi tylko o szlachtowanie paskud. Opanowałem kilka podstawowych kombinacji i jedziemy z zielonymi w błoto.
  Tak, mroczna część mej natury przy grze wychodzi na wierzch… Gdyby tak dali jeszcze możliwość edycji orków coby dać im gęby tych co nam podpadli. A potem rach ciach ciach mieczykiem, sriuuuuu z łuku, szfling, szfling nożem…
  Hmmm. Muszę się nad sobą poważnie zastanowić.

Powrót do artykułu