Warcraft The Movie – pierwszy trailer

/mamrotha dnia 6 listopada, 2015 o 20:51    27 

Warcraft movie

– hej, tu są dobre orki!

Delikatnie rzecz ujmując, dostrzegam lekką “inspirację” filmowym Władcą Pierścieni. Co akurat nie musi być takie złe, czyż nie?

I chociaż zwiastun kisielu nie czyni, to jednak przypomniał mi, jak w połowie lat 90-tych zeszłego wieku własnopaszczowo nagrywałem i podmieniałem wav’y z odzywkami postaci, co by moja ówczesna połowica mogła grać w wersję z polskim audio – toteż moc nadal silną czuję, Niech to chociaż o tyle nie skopią, by goście z liczydłami dostali impuls do wypuszczenia nowego tytułu, co nie będzie tylko online i multiuser.

Dodaj komentarz27 myśli nt. „Warcraft The Movie – pierwszy trailer

  1. emperorkaligula

   @PeteScorpio

   Ograłem wszystkie gry, z fabułą jestem na bieżąco ale 2 komcie z YT podsumowują moje podejście do tego filmu:

   Looks generic as fuck… + Someone better say LEEROY JENKINSS when fighting in this movie.

   do tego dziwnie się patrzy na ragnara w roli żałosnego ludzika. yep, FOR THE HORDE!

   raczej poczekam na dvd/web-ripa wiadomo gdzie. ciągle za mało hajpu by oglądać to z mlaszcząco-szeleszcząco-gadającym motłochem.

   1. lemon

    @emperorkaligula

    Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że pełnometrażowy film o jakości tego cinematica kosztowałby kilka(naście?) razy więcej czasu i pieniędzy, niż ten tu Warcraft (the movie). Nie bez powodu Pixar i żadne inne studio nie zrobiło jeszcze w całości animowanego filmu dla dorosłych, tylko rzeczy “familijne” o znacznie bardziej uproszczonej grafice.

    1. emperorkaligula

     @lemon

     ale tu są jakieś emocje, jakiś zarys fabularny, nieźle wyreżyserowane walki. a na fimowym gówniany zlepek migawek… nie o samą jakość wykonania mi chodzi.

     no i dlatego ogólnie wolę anime od filmów kinowych z aktorami, dużo ciekawsze rzeczy można pokazać przy skromnym budżecie.

 1. Nimar

  Specjalnie wpadłem tutaj sprawdzić komentarze i mnie nie zawiedliście. Marudzenie i marudzenie. U mnie ten trailer wywołał hype. Jest tyle fajnych rzeczy w nim pokazanych, orki tak świetnie zrobione, kostiumy jak wyjęte z gry. Kurde ta scena jak rycerze są masakrowani przez orków, wyglądają jak ludziki z gry;) Co do fabuły to się nie wypowiadam bo nic nie wiadomo, ale stylistycznie czy tam artystycznie wygląda tak jak powinno i nie mogę się doczekać.

      1. emperorkaligula

       @lemon

       w pewnym sensie tak. ale zielony nie oznacza od razu zły. to raczej coś jak hmm… cięzko wyjaśnić. w skrócie: kontakt z demonami = zmiana koloru skóry, bo bez demonów orki były brązowe. ale też nie zawsze zmiana i nie zawsze na zielony. no bo wszystkie wszystkie orki miały kontakt z warlockami/demonami (portal + inwazja) ciężko o jakąś regułę.

       ps: thrall jest jasno zielony 😉

 2. bosman_plama

  Reaguję z opóźnieniem, bo bawiłem się na Falkonie.
  Mnie się podoba. Jak może nie podobać mi się film, w którym pojawiają się orkowie nie jako zgraja bezmyślnych kolesi od wydawania ryków, ale jako rządząca się własnymi prawami horda, której można kibicować?

Powrót do artykułu