W Valiant Hearts można zagrać także na Androidzie

Nitek dnia 26 listopada, 2014 o 21:24    12 

Istotnie łakomy kąsek.

Co prawda nie przedstawiłem Wam jakoś fest należycie VH, ale czy to na andku czy pecetach, czy nawet konsolach, grać Wam się będzie znakomicie, bo to bardzo fajne story faktami historycznymi podszyte. Kto nie grał, niech nadrabia.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „W Valiant Hearts można zagrać także na Androidzie

  1. Wyspa

   @aihS

   To tak nie do końca działa… pewnie koniec końców główne Ubi zarabia na tym ale gra robiona przez oddział developerski zwany “Ubisoft Montpellier” goście odpowiedzialni za Beyond Good & Evil czy Raymany.
   Jak takie bugassyny będą zbijać krocie a takie Valiant Harts nie będzie zarabiać to to raczej inny sygnał wyśle decydentom w Ubi niż gracze by chcieli 😉

   1. aihS Webmajster

    @Wyspa

    Akurat jeżeli chodzi o gikza i wysyłanie finansowych sygnałów twórcom to jestem tu ostatnią osobą, której można coś zarzucić. Jak coś jest dobrym produktem wartym swej ceny to bez kombinowania płacę twórcom 100% ceny. Sektor “kupię w bundlu, nigdy nie zagram” za sto metrów w prawo. Możesz podążać za zapachem cebuli.

    1. Wyspa

     @aihS

     Ja nic bezpośrednio nie zarzucam, zwracam tylko uwagę że nawet pod nielubianymi wydawcami czasami siedzą fajni developerzy, ci od Valiant hearts to własnie taki przypadek.
     Np te nowe Raymany od nich to wg mnie takie cudeńka Art Directingu i Leverdesignu.
     Co do kupowania w humblach też nic nie mam bo sam na potęgę tak zakupy robię… jeszcze nie dorobiłem się ferrari coby wszystko premierowo kupować 🙂

     1. furry

      @Wyspa

      W ogóle wszystko zrobione na Ubi Art jest OK, nawet tę grę dla małych dziewczynek, Child of Light, skończyłem i się podobało (tym bardziej że na keye.pl stało po dwie dyszki).

      Ale zostałem uświadomiony, bo jak ostatnio zarzuciłem “Czo wam ten Ubi?”, to okazało się, że z grami AAA od nich zawsze coś, zawsze k****a coś.

      EDIT: Wczoraj był za darmo Rayman Jungle Run na komórki w amazon appstore, jak dotąd też spoko.

Powrót do artykułu