W trosce o dobrą sylwetkę – Playstation Flow

Nitek dnia 1 kwietnia, 2015 o 10:22    18 

Sekwencja pływana w grze? Przejdź ją na basenie.

Dobry gadżet. Dzięki niemu byłbym szczypior, a tak cebula.

Bezmyślnie skopiowane informacje z maila, bang.

PS Flow zawiera gogle z wyświetlaczami LCD, które współpracują z czterema indywidualnymi czujnikami, noszonymi na rękach i nogach, co gwarantuje niepowtarzalne wrażenia w trakcie gry pod wodą. Wodoszczelne słuchawki wbudowane w gogle tworzą pod wodą niezwykle realistyczne środowisko dźwiękowe. PS Flow pozwoli graczom rozegrać wszelkie etapy podwodne po zanurzeniu w wodzie, dzięki czemu pływanie odbywać się będzie w świecie rzeczywistym.

PS Flow będzie dostępne w pakiecie z towarzyszącym systemem suszącym, gwarantującym graczom pełną satysfakcję i łatwość użytkowania. Technologia PlayStation®Flow Body Dryer™ jest szybsza od użytkowania ręcznika albo suszarki ręcznej – to prawdziwa rewolucja w dziedzinie suszenia całego ciała.

PS Flow śledzi ruchy graczy zarówno na powierzchni wody, jak i pod nią. Dzięki funkcji Gry zdalnej, informacje o ruchach gracza w basenie zostają przesłane do systemu PS4 w domu:

• Gogle LCD pobierają dane gry z PS4, z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Kiedy gracz aktywuje gogle przy basenie, wyświetli się na nich rozgrywka.

• Czujniki są komfortowo przyczepione do ud i bicepsów gracza, odczytują impulsy elektromagnetyczne i wysyłają informacje o grze w czasie rzeczywistym, z powrotem do PS4.

• Aby wysuszyć graczy jak najszybciej, PlayStation®Flow Body Dryer™ wykorzystuje technologię jonizacji, aby suszyć w przeciągu sekund poprzez odessanie cząsteczek wody z ciała i jak najszybsze jej odparowanie.

 

Ariel Inganarre, dyrektor ds. innowacji w PlayStation Wearable Entertainment Technology Group, stwierdziła: “W naszym oddziale urządzeń noszonych przez użytkownika, zawsze pracujemy nad przeniesieniem doskonałych gier z PlayStation w inne dziedziny życia. Ostatnie sukcesy Gry zdalnej i Share Play, nie wspominając już o Project Morpheus, udowadniają, że zawsze gdzieś można przejść na głębszy poziom interakcji!”

Zanurz się jak najgłębiej i zanurkuj w zupełnie nowym świecie rozgrywki z PlayStation®Flow, najnowszej generacji dodatkiem do PS4.

Dodaj komentarz18 myśli nt. „W trosce o dobrą sylwetkę – Playstation Flow

    1. Revant

     @lemon

     Ha, znam taką! moja kuzynka, niewiele młodsza ode mnie 😉 w sumie z całej rodziny jesteśmy do siebie najbardziej podobni 😀 pamiętam jak za młodziaka chodziłem do niej “na komputer” bo jej rodzice byli bardziej dziani 😉 teraz jednak zeszła na ciemną stronę i stała się fanką sony, ja pozostałem przy jedynej słusznej rasie 😀

Powrót do artykułu