W Terrarii będziemy… łowić ryby

powazny_sam dnia 26 lutego, 2014 o 9:07    15 

Dyżurny terrarysta gikza donosi, iż w zapowiedzianej przez autora aktualizacji 1.2.4 pojawi się możliwość wędkowania.

Podobnie jak w Torchlight złowić będzie można nie tylko rybki ale i różne dziwne rzeczy typu buty, czy inne zabawne przedmioty (puzon?). Nie oceniam czy to dobrze czy źle, aczkolwiek zastanawia mnie skąd takie ożywienie w rozwoju tej gierki, czyżby twórca odpuścił sobie robienie sequela o którym kiedyś enigmatycznie wspomniał ? A może to efekt rosnącej kosmicznej konkurencji ?

Dodaj komentarz15 myśli nt. „W Terrarii będziemy… łowić ryby

 1. Nitek De Kuń

  Dziwne. Czy biegając w bajorze będą te rzeczy tam pływały? Bo tak to trochę lipnie to wygląda. Siedzisz i łowisz, pochytasz np buty. Wpadasz sote do wody, a tam nic prócz wody.
  O ile w TL2 to jakoś wyglądało i miało sens, powiedzmy, ale przez to że właśnie do wody wejść się nie dało. Dziwne zastosowanie umowności.

  1. powazny_sam Autor tekstu

   @Nitek

   Z tego co pamiętam to w TL2 zawsze wyciągałeś rybę a opis mówił że przedmiot znajdował się w jej brzuchu. Może tu będzie podobnie (ryby są).
   Aczkolwiek sama możliwość niespecjalnie mnie grzeje, bardziej zastanawia mnie to co napisałem, mamy ostatnio wysyp paczy 🙂

       1. Nitek De Kuń

        @mokraTrawa

        Być może jest ;D
        Ale hajs zwyczajowo musi się zgadzać. Ile znasz takich przypadków?

        Równie dobrze takei DICE mogłoby dłubać przy BF3 i koniec końców przemianować go na BF4 po dwóch latach usprawnień na bieżąco. Tyle, że hajs miałby nierówny poziom.
        Zadumałem się na chwilę. To byłaby fajna sprawa.

       2. Nitek De Kuń

        @Mindestens

        Tak, 505 studios, ale oni poszli i wydali to na mobilki i konsole.
        Moze uchowal sobie prawa do grzebania w wersji PC? to zakrecone story jakies. Na konsole wyszla wersja wyjebana od czapa, duzo rzeczy nowych itd, bum, nagle pacz do pecetowej wersji, ktora nie miala byc rozbudowana. I leci tak dalej.

        Nie wiem jak rozwiajaja sie sprawy z wersja konsolowa.

       3. powazny_sam Autor tekstu

        @Mindestens

        Tak jak Nitek skazał, dał im prawa do zrobienia portu na inne platformy. Wersja PC pozostała w rękach twórcy i między innymi stąd wziął się ówczesny raban o to że nie jest już rozwijana podczas gdy do portów trafiała nowa zawartość (od 505).
        Jak widać pretensje były całkowicie nieuzasadnione.

Powrót do artykułu