W Biedronce od cdp.pl nie znajdziecie nic ciekawego

Nitek dnia 4 lutego, 2014 o 9:31    45 

No, może poza wyjątkami. Pełna lista.

Wyjątkami są Chivalry Medieval Warfare, jak ktoś nie grał warto zahaczyć o stareńkiego Full Spectrum Warriora, ewentualnie Starcrafta. W przypadku desperacji “byleby coś se kupić” można wziąć Muminki i dokoptować Symulator Zamiatarki Ulic.

Spoiler! Pokaż

Promocja trwać będzie od 10 lutego, a na każdy sklep ma przypaść około 150 tytułów. Oferta per sklep nie będzie taka sama. Cena za tytuł – 9.99zł

Dodaj komentarz45 myśli nt. „W Biedronce od cdp.pl nie znajdziecie nic ciekawego

  1. MusialemToPowiedziec

   @Probabilistyk

   Taka informacja: Tropico 4 NIE przypisuje się pod Steama, ale chyba jakiegoś własnego DRMa dodatkowo posiada. Nie wiem jak wtedy wygląda patchowanie – czy sam musisz ściągać, czy jakoś automatycznie to leci.
   I dodatkowo jest jeszcze chyba z 10 dodatkowych DLC – każde to jeden scenariusz plus nowy budynek, cecha dla Presidente oraz jakiś ciuszek.

 1. Mindestens

  Szkoda, że takie Vancouver 2010 się nie aktywuje na Steamie, bo normalnie tego nie idzie tam od dawna kupić, a tak to… meh, może gdyby napęd mi działał, tak, to się zastanawiam tylko nad tym Fall of the Samurai, ale z drugiej strony nie mam ochoty naciąć się na jakąś wersję wyłącznie spolonizowaną/z region lockiem.

  1. Zwirbaum

   @Mindestens

   Jeśli nic się nie zmieniło to akurat Total Wary nie mają region locka i wymuszanej polonizacji (po Medievalu 2 z Działami Grobu Pańskiego i Dwuręcznymi mam awersję do polskiej wersji) – kupowałem przy premierze z gram.pl i nie było takowych wymuszeń, więc powinno na luzie śmigać 🙂

 2. thiefi

  Kto liczył na takie gry jak Dishonored, Borderlands GOTY, Civilization 5 czy może Wiedzmin 2 to się zawiedzie, ale wielu ludzi skusi się na nie jeden tytuł.
  Ja osobiście jestem syty (ograłem co pilnie ograć chciałem), spichlerz pełny zapasów (gry do ogrania) i nie potrzebuję nic nowego.

Powrót do artykułu