Volvo wprowadza zmiany w modelu DOTA 2

Mindestens dnia 25 września, 2014 o 14:02    6 

Zmiany wersji 6.82 noszą nazwę Ożywienie Duszy (The Rekindling Soul).

Zmieniły się pewne rzeczy na mapie, w tym na przykład lokalizacja smoka Roshana, do którego wejście teraz znajduje się pod innym kątem względem reszty planszy, na ile rozumiem opis. Zmianom uległa też postać-klasa Bloodseeker, która jednocześnie wyleciała z Captain Mode. Z kolei Terror Commander i Terrorblade po wprowadzeniu do nich poprawek wrócili do CM.

Szczerze, wpis bardziej służy ewentualnej dyskusji tutejszych Dotowców w komciach, bo trudno mi zrelacjonować coś, o czym nie mam pojęcia :P.

Więcej o zmianach, z których nic nie rozumiem poza ogólną koncepcją zmiany, na tej stronie.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Volvo wprowadza zmiany w modelu DOTA 2

 1. MusialemToPowiedziec

  IMO ważniejszą informacją jest potwierdzenie braku Diretide 2014 przez Valve. Z jednej strony, firma Volvo musi się przyszykować na kolejną dawkę “つ ◕_◕ ༽つ Volvo gib diretide” spamu na fejsbuce i innych Ćwiekaczach, a z drugiej powstaje pytanie: nad czym tam Valve siedzi, skoro GabeN nikogo nie wysłał do wybrania/napisania skryptu losowo wybierającego kilkunastu mniej lub bardziej gównianych skinów z workshopa i wrzucenia do gry.

 2. teekay

  Phantom Cancer naprawiony.
  R[A]T DOTA NEVER DIE

  News dość niechlujny, więc trochę moich uwag jakby to kogokolwiek interesowało. 😉
  Główne zmiany w patchu:
  1. Zmiana wyglądu mapy na bardziej symetryczną strukturę.
  Tutaj bezpośrednie porównanie.

  2. Zmiana systemu pojawiania się run na mapie, w tym dodanie nowej runy zwiększającej przyrost złota i doświadczenia.

  3. Rework Bloodseekera i wspomnianego Phantom Lancera.

  Dodatkowo wprowadzono szereg zmian, które mają na celu osłabienie popularnej strategii polegającej na pushowaniu pięcioma postaciami i wygrywaniu meczu w ciągu 15 minut. Teraz rozgrywka powinna być bardziej zróżnicowana, nastawiona na wczesne potyczki na bocznych liniach. Generalnie powinno być jeszcze więcej akcji na mapie. Zmiany na plus.

Powrót do artykułu