Valve uczy się liczyć – będą trzy ogłoszenia w tym tygodniu.

Mindestens dnia 20 września, 2013 o 19:25    11 

Pod adresem http://store.steampowered.com/livingroom pojawiła się stronka anonsująca, że rok 2014 będzie rokiem rozrostu Steama (ochy, achy, fajerwerki – kobiety mdleją, a mężczyźni sięgają po najgłębiej skrywane zaskórniaki).

Jednocześnie pojawił się zegar odliczający czas do ujawnienia treści pierwszego z ogłoszeń mających pojawić się w przeciągu tygodnia, czyli… jakieś niecałe siedemdziesiąt dwie godziny. Prosimy pozostać z nami, będziemy prowadzić relację na żywo!

W ostatnim roku dodaliśmy funkcjonalność znaną jako Duży Obraz, interfejs użytkownika przeznaczony dla telewizorów i gamepadów. W tym pracowaliśmy nad jeszcze większą liczbą sposób, za pomocą których klienci pragnący Steama w swym salonie mogliby to zrealizować. Wkrótce włączymy Was do naszego procesu twórczego, byście mogli nam pomóc określić przyszły kształt naszej usługi.

(owacje, kurtyna, narody świata godzą się czekając w lobby i klnąc na cziterów)

Wygląda mi to na jakieś rozwinięcie newsa z filmikiem o SteamBoxie, może jakaś integracja Steama z innymi konsolami, pewnie coś z Linuxem, bo przecież nie HL3… a, co ja tam wiem na ten temat. Pomysły? Domysły? Eskluzywny przeciek dla Gikza?

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Valve uczy się liczyć – będą trzy ogłoszenia w tym tygodniu.

   1. MusialemToPowiedziec

    @borianello

    A ja nie. Ludzie by odpłynęli, a Valve już przyszykowało sklep z pierdylionem gównianych skórek, które będą tylko denerwować.

    I pewnie dlatego HL3 nie bardzo ma jak powstać. Bo niby co sprzedawać do gry singlowej? Rozebraną Alyx ktoś zrobi i tak za darmo. Więc co zostaje, nowy głos dla Gordona?

 1. mr_geo

  Ogłoszenie nr 1:
  W trosce o klienta wprowadzamy opłatę za zalogowanie się do platformy Steam
  Ogłoszenie nr 2:
  W trosce o klienta wprowadzamy opłatę za wylogowanie się z platformy Steam
  Ogłoszenie nr 3:
  W trosce o klienta wprowadzamy wymóg wylogowywania się i ponownego logowania co 10 minut. W przypadku nieaktywności (tzn. niezalogowania się) dłuższej niż 2h konto zostaje automatycznie usunięte z serwerów Steam, a wszystkie przypisane do niego gry ulegają przepadkowi. Ponadto użytkownik obciążony nierefundowalną kwotą 50 USD za pracę związane z likwidacją jego konta.

  Dziękujemy za uwagę i wasze dobra.
  Zespół Steam

 2. aihS Webmajster

  BigPicture jest zajebiście udanym dodatkiem do Steama a teraz pewnie dodadzą 3 nowe czapki do Team Fortress 2 😉

  Powinni wziąć się za renowację klienta, najlepiej stworzyć go od zera bo się już zestarzał i nawet takie wymysły jak pluginy przeglądarkowe typu Enhanced Steam biją go na głowę funkcjonalnością. Użytkownicy Windows 8 mogą podpinać i kategoryzować gry bezpośrednio na kaflach z pomocą programów firm trzecich a cała reszta musi się obchodzić z tą zieloną parówką nadgryzioną zębem czasu 😉

Powrót do artykułu