Ulepszona Lara nie dla PC

mokraTrawa dnia 6 stycznia, 2014 o 18:39    33 

Tomb Raider Definitive Edition nie będzie wypuszczone dla graczy na liczydłach. Ulepszenia dla posiadaczy Tomb Raider także nie jest przewidywane.

Tomb Raider Definitive Edition was designed and rebuilt from the ground up for next-generation consoles – mówi Eidos. Może kiedyś pojawi się na PC, ale obecnie takich planów brak.

Czy jest czego żałować? Chyba nie. Tomb Raider Definitive Edition będzie kosztować $60. W USA wyjdzie 28 stycznia, a w Europie 31 stycznia.

Dodaj komentarz33 myśli nt. „Ulepszona Lara nie dla PC

 1. Mindestens

  To mi trochę przypomina, jak w konkursie na grę roku na gram.pl w jednym roku był Wiedźmin, a w drugim Rozszerzona Edycja (oczywiście, wygrywając). Och, CD-Projekt.

  Tutaj powinni byli jeszcze dodać, że fizyka biustu obliczana jest po stronie zaawansowanych serwerów podobnie jak to było w SimCity.

 2. Nitek De Kuń

  Hahaha, a jeśli ktoś ma już TR not so next gen, będzie musiał zapłacić pełną kwotę za wersję definitive mega wyjebane w kosmos modele Lary.
  czyli 59$
  haha
  http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=140634

  śmiech na sali.
  Tomb Raider: Definitive Edition is not participating in an upgrade program. The game will retail for $59.99 in North America. Check with your local retailer for price points across Europe

   1. Nitek De Kuń

    @mokraTrawa

    Nie dałbym pełnej ceny, bo podmienili sobie model Croftówny na imo gorszy, wypucowali tekstury i właściwie nic mi oczu nie stopi względem tego co już podali przeszło rok temu. To, że teoretycznie poprawili te śmiesznie drgające włosy w tressFX nie jest czymś za co powinni chcieć ode mnie pieniądze.

       1. MusialemToPowiedziec

        @aihS

        Coś ty zrobił biednemu 47? Ten uśmiech…

        BTW, 47 jako polski dres?

        A tak teraz na tą Definitywną popatrzyłem – czyżby to był model przeznaczony dla Japończyków, którzy słyną z tego, ze już dawno przebiliby granicę prędkości światła, gdyby tylko ktoś im powiedział o istnieniu planety, gdzie dominujący gatunek dzieli się na wieloczłonkowe samce i samice przybierające postać 12letnich uczennic szkolnych.

 3. mr_geo

  No straszne, pozbawiono mnie next-gen cyców skaczących po ekranie.

  http://troll.me/images/serious-owl/and-not-a-single-fuck-was-given-that-day.jpg

  A tak na marginesie to tu jest fortuna do zarobienia! Kupuje się w hurcie [treść niezgodna z regulaminem][warning: +18 / NSFW!!] po (w przeliczeniu) 30$/sztuka i sprzedaje spragnionym fapmateriału z Larą konsolowcom po powiedzmy 45$/sztuka, reklamując w dodatku że fizyka (zwłaszcza fizyka tarcia i ruchów oscylacyjnych) jest zupełnie gratis do każdego egzemplarza. W ten sposób w krótkim czasie mamy podbity rynek i stajemy się obrzydliwie bogaci! 😀

  A tak na bardziej poważnie: każdego roku myślę że rózne EA, Ubisofty, Eidosy etc osiągnęły najniższy możliwy poziom żenady i pazerności i każdego roku odkrywam że mają one jeszcze ogromne rezerwy obu tych cech…

  PS. Jak do wuja wacława się linki w krótszej formie tutaj postuje?! domknięcie taga “a href” jest ignorowane i wszystko po nim jest traktowane jak link!

Powrót do artykułu