Ujawniono obsadę Battlefielda 1

Nitek dnia 13 października, 2016 o 10:05    22 

Poza jutuberami, oczywiście.

Będzie Bober, pewnie, że będzie.

unnamed

Jutuberzy to Izak, Rock i Rojo.

Od wczoraj można pobawić się kampanią singlową, gdzie słychać efekty pracy nad spolszczeniem. Ktoś próbował? Jak wrażenia? Sam widziałem lekko pierwszą misję, ale na tak niemożebnym niewyspaniu, że no. Widziałem.

Dodaj komentarz22 myśli nt. „Ujawniono obsadę Battlefielda 1

 1. Stah-o

  Urwałem na razie godzinkę. Przymusowy prolog (nie jestem fanem SP w tego typu grach) i reszta w multi. Języka nie zmieniłem (jeszcze), bo nie jest tak źle. Mój preorder jest na razie bezpieczny 🙂

  EDIT: skasowałem resztę, bo bezsensu

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @Stah-o

   ciekawe czy to umieranie zostanie dalej 😉
   śmignąłem tylko ten prolog i musiałem się zbierać, więc dalej widziałem tylko rajd czołgiem i chyba okrzyki rocka.

   tam to multi też działa? bo kliknąłem, widziałem jakieś mapeczki i zero graczuf

 2. Roy_Batty

  Pobawiłem się wczoraj w EA przez jakieś 3 godzinki – po połowie mniej więcej rozdzielając singla i multi. W obu trybach bawiłem się fantastycznie. Pierwsze misje z singla na długo zapadną mi w pamięć i emocje jakich dostarczyły stawiałbym blisko najbardziej pamiętnych misji z pierwszych Medal of Honor i COD. Oczywiście tu (tj. w Battlefield 1) rozmach jest jeszcze większy, wszystkiego jest więcej, głośniej, piękniej, bardziej… ech. No i ta muzyka – ok. pompatyczna, ale świetnie budująca klimat. A klimat jest dość poważny – wyraźnie widać, że celem projektantów było ukazania wojny jako tragedii (jednostek, grup, całych narodów) a nie wesołego strzelania.

  Multi wbrew pozorom wcale nie traci klimatu jaki buduje single – na mapach miejskich bitwa wcale nie jest chaotyczna i sprzyja dobrej organizacji zespołów (przynajmniej w głównym trybie multi: Operations). Mapy są duże, pełne zakamarków, budynków, okopów, lejów po bombach, a co najważniejsze – zróżnicowane.

  Co do optymalizacji – wszystko spokojnie u mnie śmiga w 60 kl. na Ultra (QuadCore i7, NVidia 970 4GB, 8GB RAM).

  Wczesny dostęp utwierdził mnie w przekonaniu co do zakupu – skuszę się zresztą na wersję Deluxe żeby móc spokojnie pograć już od 18.10. W tak dobrego BF nie grałem już dawno (a grałem we wszystkie).

   1. Roy_Batty

    @Probabilistyk

    A myślisz że ten i7 to z czego kupiłem? ;D A w kolejce zakupowej jeszcze PS VR czeka… (ktoś? coś? Może jakich pochlebny komentarz strzelić pod art. dotyczacym Mafii 3*? ;))

    * offtop: Mafię3 też aktualnie ogrywam i bugów maja jak w low budgetach w early acces na parówce 🙁 smuteczek

Powrót do artykułu