Ufoki dostaną wsparcie 12 maja

Nitek dnia 5 maja, 2016 o 14:15    3 

Wtedy wyląduje kolejne rozszerzenie do XCOM2

W paczce znajdzie się nowa rasa paszkwili z kosmosu, którzy zaczną grasować także w kampanii głównej jak tylko zrobimy misję narracyjną, wprowadzoną w tym dodatku. Każda nowa osobowośc to odmienne zachowania i stosowane takyki, ale i my nie będziemy pozostawieni sami sobie, albowiem będzie możliwe odblokowanie szeregu nowych broni jak potężny jednostrzałowiec czy topór łowczego do walki heks w heks, czy granaty zamrażające. Szafa zostanie uzupełniona o nowe odzienie pozyskane ze skór poległych, a odpowiednie dopakowanie je ulepszeniami pozwoli wojakom na latanie po mapce. Nieźle. Poza tym gra oberwie patchem optymalizującym i wygładzającym babole.

Tak przy okazji zastanawiam się czy gra ktoś w ogóle jeszcze w XCOM2. Za mną chodzi, ale mam za mało minut z Narnii i nie mam kiedy wrócić do zabawy. A przecież to temat PC Materace only i dobry według branży.

Alien Hunters jest częścią Reinforcement Pack, więc jeśli macie paczkę DLC, nie dokupujcie, bo uwalicie hajsy i naliczą Was podwójnie.

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Ufoki dostaną wsparcie 12 maja

  1. powazny_sam

    Pomimo że jedynka bardzo mi się podobała i chętnie do niej wracam (w wersji mobilnej), to ciśnienia na dwójkę brak. Nabędzie się kiedyś wersję finalną w promocji, mam nadzieję że połatają do tego czasu bugi na które spora część graczy psioczy.

    Póki co mam w co grać 😉

Powrót do artykułu