Tymczasem w Belgii i Holandii…

Nitek dnia 22 listopada, 2012 o 4:17    10 

…Assassin trzeci nie dojedzie na premierę.

Jak to? Otóż okazuję się, że podróżujące tą samą ciężarówką kopie gry dla obu państw zostały skradzione. Wszystkie. Z całą ciężarówką.

Ubisoft już zbanowało skradzione egzemplarze gry, takż ejak ktoś ma ciocię w Belgii lub Holandii niech lepiej tam nie kupuje.

To się nazywa piractwo!

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Tymczasem w Belgii i Holandii…

  1. Goblin_Wizard

    Po zobaczeniu tytułu myślałem, że będzie coś o pedałach albo dragach, a tu zwykły napad na dyliżans;). Coś mi się wydaje, że chłopaki się pomylili i napadli na niewłaściwą ciężarówkę. Taaak.. wywiad i rozpoznanie to podstawa.

  2. mr_geo

    Nie wiem jak tam jest naprawdę, ale w od holendrów z którymi pracuję (no, przynajmniej od tych co grywają…) słyszę dość zgodne opinie że ta kradzież to jakoś tak dziwacznie, wręcz farsowo dość wygląda i śmierdzi to “hłytem małketingowym”.

    Tym bardziej że Ubi nie ma tu ostatnio dobrej prasy po serii “awarii” i “trudności technicznych” na ich serwerach które kończyły się m.in. kilkakrotnym kasowaniem od ludzi pieniędzy za tą samą usługę i kontent; i – oględnie rzekłszy – niejaką opieszałością w zwracaniu prawowitym właścicielom nienależnej Ubi kasy…

Powrót do artykułu