Tydzień Battlefielda 4 za darmo

Nitek dnia 7 listopada, 2014 o 19:51    16 

Teraz każdy może doświadczyć CTD.

Okres testowy to nowy rodzaj usługi oferowanej przez EA na Originie. To znaczy może nie nowy, ale przypomina jak to drzewiej bywało, kiedy były dema. Pierwszy tak długi, bowiem na stronie w linku poniżej, możecie także zdecydować się na 48h z Titanfallem lub Kingdoms of Amalur: Reckoning. Co ciekawe, w co nie zagracie, Wasz postęp przeniesie się do pełnej wersji po ewentualnym zakupie. Wersja testowa nie ma ograniczeń w dostępności map, poziomów postaci czy dostępnej broni. Wszystko po to, by pokazać, że patch daje radę.

Tydzień. Battlefielda 4. Za darmo. Od EA. W T F.

Dodaj komentarz16 myśli nt. „Tydzień Battlefielda 4 za darmo

 1. Stah-o

  Gram po równo z Codem, trochę tu i trochę tam co by utrzymać żar “szczelania” do wszystkiego co biega, bo jak odejdzie to znów nie wiadomo kiedy powróci. Czy ktoś zauważył zwiększoną ilość podskakujących w baterfildzie – teraz każdy chce odpalać dżetpaka

    1. sunrrrise Mistrz złotej łopaty

     @BlahFFF

     Jest biednie.

     SP jest słaby choć bohaterowie są “jacyś” i dają się lubić. Ale sama kampania, fabuła to straszna wybusz.. pardon, wydmuszka. Nic, ale to nic nie zachęca mnie bym ją kontynuuować, a jestem krótko po Szanghaju i latam właśnie po Tytanie. I tu chyba zakończę moją przygodę z Grabażami.

     Od MP się odbiłem, ale dam mu jeszcze tyci szansę.

Powrót do artykułu