Twin Peaks wraca po 25 latach

Nitek dnia 6 października, 2014 o 19:58    20 

Uczta dla fanów.

Trzeci sezon ma pociągnąć wątki z poprzednich sezonów, odpowiedzieć na wszelkie pytania i posiadać satysfakcjonujące zakończenie (tja). W obsadzie nie zabraknie aktorów z oryginału. Premiera sezonu na programie Showtime w 2016 roku.

W międzyczasie, osoby głodne atrakcji, mogą ogarnąć specjalne, odświeżone wydanie serialu, z dodatkowymi scenami. 90 dodatkowych minut.

Dodaj komentarz20 myśli nt. „Twin Peaks wraca po 25 latach

 1. furry

  Przy okazji przestrzegam przed książkami z cyklu Wayward Pines, Blake Crouch to napisał, wyszło ostatnio po polsku.

  Reklamowane jest to jako duchowy następca Twin Peaks, czy akoś tak, w posłowiu do pierwszego tomu autor wywnętrza się, jak bardzo go serial zainspirował, ale nie, po trzykroć nie, książka jest mega słaba, niech was nie zwiedzie początek.

  Napisałem, zrobicie z tą informacją co chcecie. Miałem robić hejt-wpis, ale szkoda mojego czasu 🙂

 2. Arbazil

  Na te wieści cieszyłem się jak pachole tylko teraz czuję niepokój bo co zrobią z Bobem, sam Frost powiedział w wywiadzie, że sami nie wiedzą na tym etapie jak zastąpić F. Silve.
  Poza tym producentem ma byś Showtime o ile Californication był genialny to lepiej żeby Twinpeaks nie poszedł drogą łamania obyczajowego tabu bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

  1. iHS

   @Nitek

   Taaaa, widziałem to, to jest mega. Jestem strasznie ciekawy czy tak to zaprojektował od samego początku – że wróci do serii po 25 latach, czy tak po prostu wyszło? Pierwsza opcja jest wysoce nieprawdopdobna (jak ten film o dojrzewaniu chłopca a potem mężczyzny który kręcono 10 lat) ale znając rzeczy które lynch nakręcił, do uwierzenia.

Powrót do artykułu