Dodaj komentarz30 myśli nt. „Trzy minuty z The Order: 1886

 1. sunrrrise Mistrz złotej łopaty

  Mam pytanie, które być może będzie uznane za start flejmu, ale jednak je zadam bo mnie nurtuje…

  Po jaką cholerę wrzucać na gikza materiały z gier stricte konsolowych?

  Nitek, w żadnym wypadku nie traktuj tego jako osobistego przytyku czy wrzutkę – to jest pytanie ogólne. Po co tu ten platformowy “ekumenizm”? Pomijam już to, że uważam, że ten mariaż z przymusu, ten mezalians, to pożenienie PC z konsolami, które odbyło się z 15 lat temu odbyło się z wielką stratą dla PC jako platformy. Ale czemu Gikz woli być gamecornerowo-polygamowy, a nie np. RPSowy?

  1. Mindestens

   @sunrrrise

   Ponieważ holding Kuń i Wspólnicy Ynternaszynal w wyniku trudnej sytuacji na polskim rynku medialnym podjął decyzję o zmianie profilu portalu na bardziej przystający do aktualnych trendów wśród grupy młodych i dynamicznych odbiorców nastawionych na jakościowe materiały.

   Inne wytłumaczenie – newsy są takie, jakie się komuś z tych czy innych powodów chce wrzucić :P.

   1. sunrrrise Mistrz złotej łopaty

    @urt_sth

    Zadałem to pytanie z dwóch powodów:

    1. ogólnie: jest mnóstwo innych stron w sieci na których można poczytać o stricte konsolowych tytułach
    2. konkretnie: spójrz na komentarze w tym wątku – pierwsze sześć postów generalnie jedzie po zaprezentowanym gameplayu. I nie jest to pierwsza taka sytuacja.

    Gdzie tu sens?

    1. urt_sth

     @sunrrrise

     Są ludzie co skorzystają, a od dupy strony Ci co jadą po konsolach mają pożywkę, ja za to biorę popkorn , colę i kibicuje (dzisiaj to są pączki).
     Trochę hejtu z rana jak śmietana, jak mówi stare chińskie przysłowie.
     Gdybym miał konsolę (po za piecem) to pewnie unikałbym stron czysto konsolowych, na rzecz miejsc takich jak gikz, gdzie można spotkać bardziej zróżnicowane opinie, a ewentualne jechanie po konsolach nie jest pozbawione przymróżenia oka.

  2. aryman222

   @sunrrrise

   jestem za, a nawet przeciw 🙂 z jednej strony: rzeczywiście większość z nas te konsolowe cuda na kiju bardziej śmieszą, niż interesują. z drugiej strony: konsolowe filmiki stanowią doskonałą okazję do utwierdzenia się w poczuciu własnej (PC master race) doskonałości i wyższości, a taki przecież jest cel istnienia internetu (no chyba, że nie…). no i trzecia strona, wspomniana przez Mindestenesa: w newsy 2.0 w zasadzie wrzuca się niemal wszystko; kto, co chce 🙂

 2. true_mayonez

  offtop: dziś od 10.00 tłusty czwartek na cdp.pl – jakieś gry po 5 zeta i w finale Wiedźmin 1 E.R. też za 5 zet.
  wpisuję się tu, bo jest ruch, poza tym i tak gadacie o du[ie Maryni…
  grafa ładna, chciałbym, żeby taka była w Alfa Protokole, pomysł na świat dość sztampowy, ale też ładny; no a gemplej – bardzo sztampowy i mi się nie podoba. (pewnie przemawia przeze mnie zazdrość ze nie mam ps4 😉 )

 3. Yerz

  Ja nie wiem skad w ludziach to przeświadczenie , żę nowa generacja miała dać rewolucje w gamepleju i w ogóle gruszki na wierzbie.
  Lubie czytać o grach, mam konsole, używam, gram w gry bo daje to przyjemność i inne korzyści.
  Jak wszysko jest w jednym miejscu to jest wygodniej. Im wiecej newsow tym wiecej informacji , tym lepiej.
  Ponadto lubie patrzeć.

Powrót do artykułu