Tryb wytrzymałości zawitał w Rise of the Tomb Raider

Zetsubou-san dnia 30 grudnia, 2015 o 14:01    13 

W skrócie jest to wariacja na temat setek gier survivalowych, które widzimy na w EA na steam. Tak więc musimy jeść i uważać by nie zamarznąć, nie pokuszono się o poruszenie tematu pragnienia. Na terenie rozgrywki pojawią się wrogowie, zwiedzimy też świątynie gdzie poszukamy łupów i spróbujemy nie wpaść w jedną z setki pułapek.Jest też oczywiście crafting.

Sam survival nie jest jakoś bardzo rozwinięty, nie musimy przygotowywać sobie jedzenia, ot podchodzimy do upolowanej zwierzyny i wciskamy przycisk, no i nie ma wyżej wspomnianego pragnienia, ale zapewne twórcom nie chodziło o stworzenie hardcorowego survivalu.

Cena to ok 35 zł.

 

 

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Tryb wytrzymałości zawitał w Rise of the Tomb Raider

 1. aihS Webmajster

  Te tagi. Poniosła Cie fantazja 🙂

  Samo DLC fajne i o dziwo trudne. Miałem wczoraj tylko chwilę żeby potestować i ginąłem jak panienka lekkich obyczajów. Tryb ma swoją własną sporą mapę niezależną od podstawowej gry.

 2. KronosMarcin

  Oj jak to ładnie brzmi po angielsku ten jej akcent normalnie przyprawia mnie o dreszcze 🙂 znaczy w tym dobrym sensie 😛
  hmm trochę szkoda że nie ma tego dodatku w podstawowej wersji i mam nadzieje że będzie na PC.
  Z piciem wody lipa bo powinno być i powinni jeszcze ograniczyć jej ekwipunek by nie było że może nieść masę przedmiotów których normalnie by się nie dało wiecie wsadzenie sobie do kieszeni mięcha z 5 saren, 12 królików i do tego 500 strzał wraz z zapasem amunicji wagowo przekraczającym skromnych rozmiarów słonia 🙂

Powrót do artykułu