Tryb Hordy w Team Fortress 2

idomes dnia 16 sierpnia, 2012 o 6:06    3 

Krążące po sieci pogłoski o robotach w Team Fortress 2 na szczęście nie okazały się kolejnym żartem wesołków z Valve i tak oto dostaliśmy kolejny tryb – hordę.

Wygląda to dość standardowo, kilka fal coraz silniejszych przeciwników. Żeby móc sobie z nimi poradzić, z zabitych robotów będą wypadać pieniądze, za które kupimy "dopalacze" dla naszej postaci (np. pięciosekundowego Ubera). Każda klasa może dostać też przydatny upgrade umiejętności, dla przykładu, heavy będzie mógł zestrzeliwać pociski.

Po detale, a jest ich dużo, odsyłam tu ->  http://www.teamfortress.com/mvm/

Jeszcze nie wiem czy to jest to czego TF2 potrzebuje (zamiast kolejnego kapelusza), ale zdecydowanie zamierzam się przekonać. Ktoś chętny na co-opa?

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Tryb Hordy w Team Fortress 2

  1. idomes Autor tekstu

   @s2892

   Nie do końca, można grać w ten tryb w ramach F2P, ale nie na oficjalnych serwerach Mann Co.
   Na Mann Co. nazywa się to Mann Up Mode i na nich za zwycięstwo zdobywa się nagrody w postaci itemów, można będzie śledzić postępy, pewnie pojawią się też rankingi. Na zwyczajnym serwerze można zdobywać achievementy a przedmioty wypadają starym trybem.
   Haczyk jest taki – żeby zagrać w ten nowy, konkretny tryb trzeba za każdym razem wykupić bilet Tour of Duty. Niby kosztuje grosze, ale najpierw trzeba doładować tam portfel. W zeszłym roku minimalne doładowanie wynosiło 5 euro.
   Z drugiej strony jest marchewka w postaci vouchera (1.49 eu) – jeśli drużyna wygra mecz, a przynajmniej jeden zawodnik ma go w ekwipunku, KAŻDY członek drużyny dostanie ekstra item za zwycięski mecz.
   Sam jeszcze nie wiem co o tym myśleć bo wbicie na jakikolwiek serwer teraz graniczy z cudem.

Powrót do artykułu