Trochę rozgrywki z Lords of the Fallen

mokraTrawa dnia 25 czerwca, 2014 o 16:53    8 

Nie wiem czy to było, ale macie i cieszcie (lub nie, w zależności od preferencji) oczy. Tym razem nie spotkamy starych znajomych, czyli kanciastych kół, czy sławnego tramwaju.

 

Dodaj komentarz8 myśli nt. „Trochę rozgrywki z Lords of the Fallen

 1. Goblin_Wizard

  Ale miałem opad szczeny przed chwilą. Zapomniałem, że w jednej z zakładek mam włączoną transmisję na żywo z sejmu. Odpalam filmik, wkładam słuchawki na głowę i słyszę jak ten gość zadaje Gopowi pytanie:
  – Co Pan myśli o działaniach waszego rządu i premiera Tuska?
  .. i ten uśmieszek Gopa. Myślałem, że Trawa robi sobie jaja i wstawił coś takiego jak Nitek o Apple Best Workes. 😀

 2. Igorecki

  hahahahhaha, ostrożnie o tusku, bo ostatnio wszystko jest na podsłuchach 😉 Dobrą robotę robi Gop, gra wygląda świetnie, zapowiada się świetnie, i jak na tą chwilę mam duże oczekiwania w stosunku do niej . Lords of The Fallen mają wyjść jesienią,i choć jeszcze nie ustawili terminu, mam nadzieję że jesienią wyjdzie. Ciekawi mnie od dawna ta gra, zwłaszcza że jest porównywana do DS, mam cichą nadzieję że skopie japońcom dupe, i polsko-niemiecka produkcja będzie czymś o wiele przyjemniejszym.

   1. Mindestens

    @mokraTrawa

    To je CI, oni tam mogliby chyba całą kadrę zarządzającą powymieniać, a fail jest po prostu elementem ich atmosfery korporacyjnej. Przed zwalnianiem klepaczy kodu bym się może wstrzymał, bo to ambitny i utalentowany zespół, który właśnie dopiero co nauczył się robić koła. Żal byłoby zaprzepaścić takie doświadczenie…

Powrót do artykułu