Total War: Warhammer – “Patrzcie ile DLC daliśmy wam za darmo!”

Rattie Rat dnia 19 marca, 2017 o 23:01    7 

Twórcy chwalą się w nowym filmiku.

Jeszcze parę lat temu cała dodatkowa zawartość byłaby obecna w premierowej edycji gry. Niestety żyjemy w czasach ogromu płatnych dodatków i zbroi dla konia, więc Creative Assembly postanowiło pokazać fanom jacy to oni są dla nich kochani i wspaniałomyślni. I tak powstał filmik – przegląd wszystkich DLC do Total War: Warhammer, które w grze zostały dodane zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Total War: Warhammer – “Patrzcie ile DLC daliśmy wam za darmo!”

 1. deathclaws

  Z jednej strony rozumiem hejt bo te dodatki są wycenione naprawdę wysoko, ale z drugiej nawet w podstawce jest tyle contentu że gra się broni, rasy z dlc są obecne na mapie, więc też nie jest źle. Poza tym te nowe rasy to jednak trochę więcej niż nowe skórki – Grecja od Sparty w Rome różniła się drobiazgami (fanboy mode off). Trochę też ją usprawiedliwiam bo kupiłem w ramach humble monthly za 50 zł. 😉

  W każdym razie abstrahując od tematu DLC, to jest chyba i tak jeden z najlepszych total warów ever…

 2. Bebecho

  Shogun 2 wrzucił multi na wyższy poziom, teraz to kupa szczególnie w Warhamerze, bałagan we frakcjach, wszystko takie nieintuicyjne, nie liczą się żadne umiejętności tylko dobrana armia i jednostki. Bitwy to ruletka, nie da się specjalnie kontrować. Ogólnie nikt z mojego total warowego klanu nie lubi tej gry. Single jest ok ale bez fajerwerków, to nie jest żaden wielki skok jakościowy, jak dla mnie nie wykorzystany potencjał, kampanie po paru grach robią się mechaniczne, a przecież to powinna być przygoda z jakimiś wątkami fabularnymi a jest w gruncie rzeczy po staremu trochę ulepszony Atylla. Dla mnie dlc, są ok zauważyłem, że jest to powód żeby wrócić do gry zagrać kolejną kampanię z przyjemnością. Filmik z flc jest śmieszny poza Bretonią reszta to były ochłapy.

 3. thewhitestar

  Czy mi się zdaje czy oni z płatnym dlc wyskoczyli już w dniu premiery samej gry? I czy mi się zdaje czy za same dlcki trzeba zapłacić więcej niż za podstawkę i na koniec czy mi się zdaje czy to oni właśnie wydali dlc dodające krew za kilka ojro?

  Przez ich politykę dlc nie kupiłem żadnego Total Wara od ładnych paru lat, bo lubię grać w kompletne gry, a oni nie robią żadnych ‘GOTY edition” w ludzkiej cenie, tylko wszystko trzeba kupować osobno za niemałą fortunę. Kij im w oko.

 4. Arbazil

  Cena wszystkich DLC przewyższa cenę podstawki z dnia premiery a od tej nie minął nawet rok więc to trochę śmiesznie wygląda. Sama rozgrywka spłycona i okrojona ze wszystkiego co można było wywalić byle tylko nie psuć zabawy płynącej z oglądania fajnie wykonanych modeli jednostek na słono opłaconej licencji Games Workshop. Mieć tylko nadzieję, że kolejne TW będzie jeszcze strategią.

Powrót do artykułu