Dodaj komentarz15 myśli nt. „Total War: Warhammer dostał zwiastun z widokiem 360°

 1. emperorkaligula

  a ja dostałem 3 crashe w 1 turze 😀 czyzby save corrupt i od nowa ? 😀 dalej nie mam czasu probowac bo zaraz gramy w division i 1.2

  co CA to CA ^^

  ale widok szarzy black orcow w globiny… POEZJA! no i doom divery na start! WAAAAAAGH, albo jak to mówią w polszy ŁAAAAA (tłumaczenie by Cenega)

 2. Goblin_Wizard

  Konkretna bitwa https://www.youtube.com/watch?v=lCd8wa2rI3w Daje pojęcie jak to wszystko wygląda. A wygląda tak średnio. Tzn. graficznie jest spoko, ale w porównaniu z wersją stołową to jest straszny chaos. Jak we wszystkich ostatnich total warach wszystko dzieje się dużo za szybko. Piechociarze w ciężkich zbrojach pomykają rączo jak sarenki i to na długich dystansach. W pierwowzorze sednem jest szyk jednostki, a tu wszystko biega jak kurczaki z obciętą głową. Znowu trzeba czekać na mody żeby można było sobie spokojnie pograć.
  A jak tam Wasze wrażenia?

   1. Sekal

    @Epipodiusz

    A ja pograłem 2 godziny.
    Graficznie i klimatycznie mnie osobiście gra się strasznie podoba. Silnik może i warto by zmienić, ale gra na pewno nie zbliża się do kategorii “brzydka”.

    Chaos? No cóż, nie bardziej jak w pozostałych Total Warach. Ktoś, kto jednak myśli, że działa tylko wysyłanie armii na pałę do przodu, myli się bardzo. Taktyka jest niezbędna. Zachowane jednakże zostały zasady “papier nożyce kamień”, jak we wcześniejszych TW. Jeśli ktoś jednak chciałby turowej rozgrywki jak w WFB, to w sumie nie wiem czego szuka w Total Warze. Wojna to Chaos i tu dobrze to widać. Jeden wielki potwór ora całe oddziały. To chyba w sumie przeszkadza mi najbardziej, bo bohaterowie i te potwory są cholernie ciężkie do ubicia. Może jeszcze się przyzwyczaję. W końcu to fantasy.

    1. Goblin_Wizard

     @Sekal

     A ja oczekiwałem czegoś więcej niż kolejny reskin jednostek na tym samym silniku. Gra bazuje na turowym bitewniaku więc uważam, że mam prawo oczekiwać czegoś więcej. Pomimo, że jest to gra fantasy, ale bazuje na naszej fizyce i chociażby od frakcji ludzkich mam prawo oczekiwać zachowań zbliżonych do rzeczywistości (chodzi mi głównie o to bieganie i praktyczny brak zmęczenia). Owszem, wojna to chaos, ale ten chaos ma swoje ograniczenia.
     Co do potworów to akurat nie mam problemu. One takie muszą być bo jak by dać im wytrzymałość w miarę zbliżoną do tej rozsądnej to padały by przy kontakcie z pierwszą lepszą hordą wieśniaków. Tutaj akurat jest zachowana zgodność z pierwowzorem.

     1. Sekal

      @Goblin_Wizard

      Oczekiwać jasne, ja też bym chciał, by było trochę inaczej. Pewne rzeczy aż się prosiły o wprowadzenie. Z drugiej jednak strony, nie będę narzekał. Narzekanie nastawia negatywnie, a generalnie bawię się dobrze.
      Odnośnie lordów, nie pamiętam jak mocni byli w WFB, ale jeden taki wygrał mi bitwę, zostając sam na placu boju i zabijając 200+ orków.. 😉

  1. Kawira

   @Goblin_Wizard

   Family share, odpaliłem krasnale. Gra się ofc identycznie jak w Rome 2, w kampanii lejesz tylko jedną rasę, a w starciu wszyscy machają przed siebie niczym w Medku 2. Jeżeli to ma być AAA, to Stellaris jest AAAAAA

   PS. Na moim dwuletnim PC wszystko na ultra, wymaksowane co się da i jakieś 40-50 fps

   1. Bebecho

    @aihS

    Dark Omen to była bardziej kameralna. Tu są kampanie z rozmachem no i multi. To cały czas total war, podobny szczególnie do Atylli, na starym silniku ale przez to stabilny i całkiem ładny bo lepiej doszlifowany od poprzednich odsłon. Klimat w grze jest bardzo warhamerowy szczególnie jednostki i mapa świata. Kampania ma swoje mielizny na moje, za mało w niej fabuły ciekawych misji. Co do bitew widać pewne uproszczenia np. oblężenia czy brak formacji jednostek. Doszły za to czary i umiejętności lordów\bohaterów. Bitwy rozgrywa się ciekawie, szczególnie z żywym przeciwnikiem. Jest chaos w bitwie Jednostki często uciekają i wracają, ciężko to ogarnąć, ale końcu to rts. Zwycięstwa dają frajdę trzeba myśleć i kombinować, a nie tylko szybko klikać. Zresztą mody już się tworzą na premierę było ich ponad 10. Myślę, że każdy znajdzie wtedy coś dla siebie. Gra się chyba podoba, wczoraj na steamie widziałem 100 tys graczy w grze czyli jak total wara to zacny wynik. Dla mnie to taki trochę Stelaris gra z potencjałem, który będzie rósł razem z kolejnym patchem i DLC.

Powrót do artykułu