Torchlight 2 za 9 zeta :D

Arachnos dnia 12 grudnia, 2014 o 15:51    14 

Jak sądzę większość Gikzowiczów już dawno się zaopatrzyła, ale uważam, że należy wspomnieć o zaje(dwa)bistej promocji na muve. Mianowicie TORCHLIGHT 2 za 8,75 PeeLeNów.

Spieszyć się, bo jutro zniknie. Jak ktoś nie ma to wstyd i nie gadam z nim. Ewentualnie może odkupić swoje winy na promocji. 😀

A, i jeszcze link – http://muve.pl/digital/role-playing-rpg/torchlight-ii-pc-pl-digital/4943

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Torchlight 2 za 9 zeta :D

 1. Iago

  Jeśli wrzucę trzeci “news” pod rząd, to Nitek na kopach pogoni mnie z gikza…
  Dlatego podczepię się pod ten temat (też jest o czołganiu się przez lochy).

  Na Steamie wylądował Warhammer Quest. Data wydania: 07.01.2015.
  Po opisie różnic między wersją Standard (obecnie 12€, docelowo 15€) i wersją Deluxe (23€, docelowo 28€) wyczuwam na milę stado DLC do dojenia graczy.
  Dlaczego zatem mnie ten tytuł tak korci? Sentyment? Masochizm?

  1. emperorkaligula

   @Iago

   The standard edition includes 4 heroes, 3 game areas and a special Vampires and Zombies tileset & enemies pack. There are additional in game options to buy up to 7 more heroes, 5 extra weapons and a Skeletons & Necromancers enemy pack. The Warhammer Quest Deluxe pack includes all of these extras.

   wieki temu widziałem gameplay to dawało rade, lekkie i przejemne. cena do lekkich nie należy – to przecież mobilny port. jakość portu też może pozostawiać wiele do życzenia.

   1. Iago

    @emperorkaligula

    Minimalne wymagania podane w opisie produktu też są z sufitu. i5 (Ivy Bridge) + 4 GB RAM do portu z komórki?!

    Filmik z gameplayem: https://www.youtube.com/watch?v=3B4BlmfzYog

    A co do własnych przemyśleń: ostatnimi czasy jest istny zalew grami na licencjach Warhammera (na dniach wyszedł Warhammer 40K: Armageddon, w Early Accessie jest Mordheim: City of the Damned, Cyanide kusi Blood Bowlem II, bEhaviour dłubie przy WH40K:Eternal Crusade, Full Control wydało odświeżonego Space Hulka:Ascension Edition, gdzieś tam w cieniach przemyka Space Hulk: Deathwing od Cyanide/StreumOn). Zazwyczaj robionymi przez bliżej nieznane firmy, czasem jako pierwszy większy produkt. Rozmienianie się na drobne? Cash grab?
    I gdzie u licha jest Dawn of War III? Oraz Warhammer: Total War.

  2. Nitek De Kuń

   @Iago

   lol

   e nie, ale jak co chwilę ktoś będzie wrzucał, że na Steama wpadło coś i w tym newsie będzie tylko to, zrobi się tu katalog z Gabelanda, co jest bez sensu. to faktycznie może złościć. ale gdyby tak dodać jakieś swoje doświadczenia z gierą do tego czy rozbudować jakoś – to zmienia postać rzeczy : )

   1. Iago

    @Nitek

    Dlaczego wrzuciłem news o promocji Darklands – wiesz. Chciałem zdążyć przed jej zakończeniem, na wypadek jakby ciąg dalszy nie wypalił.

    Satellite Reign jako “duchowy następca” Syndicate wydał mi się materiałem na newsa jako takiego. I będzie miał ciąg dalszy w postaci strumyku od niejakiego Kunia. Czyli cel spełniony :>

    W każdym razie w przyszłości będę newsował powściągliwiej 🙂

Powrót do artykułu