The Vanishing of Ethan Carter z premierą już 25 września

Nitek dnia 21 sierpnia, 2014 o 20:36    13 

O tym czy warto czekać przekonacie się oglądając 13 minut rozgrywki.

Gra została wyceniona na 18.99 ojro w wersji na Steama, ale także DRM Free na GOGu. Jeśli ktoś przespał ostatnie działania Adriana Chmielarza, odsyłam do odwiedzenia funfel nówki strony oficjalnej gry w linku poniżej.

Wygląda co najmniej intrygująco i fest mocno klimatycznie, a pikanterii dodaje fakt dorzucania cegiełki klimatycznej w postaci inspiracją twórczości Lovecrafta i innych.

Ethan dostępny będzie także na Playstation 4.

Dodaj komentarz13 myśli nt. „The Vanishing of Ethan Carter z premierą już 25 września

   1. Wyspa

    @Tasioros

    żle ująłem 🙂 , ale tak czy inaczej rozwiązanie ciekawsze niż łażenie po lokacjach i klikanie na wszystko a później składanie tego w plecaku czy łażenie za wielkimi markerami “Tutaj pacz” i wysłuchiwanie monologów 🙂
    Co prawda u swoich podstaw bardzo podobne (nie żadna rewolucja) mimo to fajnie że wymyślili coś ciut innego.

 1. lemon

  Widoczki ładne, gorzej z wyglądem postaci. Troszkę też mnie zastanawia, że przy takiej grafice nie popracowali nad immersją (gramy latającą kamerą, korba podnosi się sama i sama uruchamia lokomotywę). Pamiętam, jak Chmielarz przy okazji The Walking Dead i chyba To the Moon mówił o roli, jaką pełni w takich produkcjach dobrze opowiedziana historia, więc mam nadzieję, że jego nowa gra będzie m.in. właśnie taką historią. Preordera nie złożę, ale będę się przyglądał.

Powrót do artykułu