The Soul Keeper – gra napędzana Unreal Engine 4

Rattie Rat dnia 6 lutego, 2015 o 9:56    12 

Screeny i trailer

Mało znane studio HELM Systems pracuje nad grą działającą na silniku Unreal Engine 4. O grze nie wiadomo na razie nic. Nie wiadomo na jakie wyjdzie platformy, ani do jakiego gatunku będzie ją można zakwalifikować. Są za to pierwsze screeny, które sugerować mogą, że mamy do czynienia z RPG z akcją ukazaną z perspektywy trzeciej osoby.

 
Dodaj komentarz12 myśli nt. „The Soul Keeper – gra napędzana Unreal Engine 4

 1. jediwolf

  Kurde marzy mi się gra w klimatach wikingów, coś ala RUNE albo Viking: Battle for Asgard. Obie miały swoje wady, ale bawiłem się przy nich znakomicie. cRpg ala Skyrim, ale z fabułą, ciekawymi postaciami pobocznymi, fizyką cycków i możliwością obicia mordy chamom w karczmie 😀 Mniej magii, więcej realności. Gier z klimatami nordyckimi i wikingami nigdy za mało 😉

  PS. Ciekawe czy kiedyś, ktoś pomyśli o zrobieniu rpga, ale ze Słowianami.

  1. dywyn

   @jediwolf

   Główny bohater walczyłby z chrystianizacją, agentami papistów a głównym bosem byłby Mieszko. Bitwy z germanami z Brandenburgii i Czechami najeżdżającymi nasze ziemie. Z drugiej strony jakaś ponętna mniszka (ale wiecie nieogolone pachy i zarośnięta cipka) siłowo wcielona do zakonu z którą byłby gorący romans. Wiecie… wielka miłość i zemsta bo zabiłby ją (wcześniej gwałcąc) jakiś biskup patriota. Musowo wybór pomiędzy zemstą a misją. Coś w stylu: albo wspieramy biskupa patriotę albo go zabijamy, przez co w konsekwencji na słowiańskie ziemie wkraczają germanie i mordują masowo wieśniaków, palą miasta i grabią.

Powrót do artykułu