The Crew 2 i dwadzieścia minut zabawy

Nitek dnia 19 czerwca, 2017 o 9:27    6 

Tyle możecie zobaczyć ścigania motorówek, samochodów i samolotów.

W tym New york, który wygląda dość porządnie. Jestem sceptyczny, bo pierwsza część niespecjalnie przypadła mi do gustu, głównie przez zbyt dziwny model jazdy. W dwójce zaś napchano tak dużo pojazdów, że nie wiem jak to się odbije na tym aspekcie, bo jak coś jest do wszystkiego to wiadomo, że nie bangla.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „The Crew 2 i dwadzieścia minut zabawy

 1. mr_geo

  Ten lakier samochodowy wciąz lśniący i nieskazitelny pomimo przeorania maską bariery dzwiękochłonnej, fontanny na skwerku, dwóch płotów, drzewa i innego samochodu.
  Ta latająca motorówka, sterowana w powietrzu za pomocą pędników śrubowych i idąca w pełne zanurzenie po lądowaniu.
  Ten samolot przenikający przez latarnie i słupy wysokiego napięcia (dobrze że brzozy nie ma bo by jakaś komisja się tym zainteresowała).

  I to według UBI “wiernie oddaje ducha amerykańskich sportów motorowych”… Na miejscu Amerykanów czułbym się urażony 😀

 2. Peeterson

  Imho gra zyska jak jej poprzednik, po przełączeniu na widok z maski i podłączeniu kierownicy, DFGT albo jakiegoś innego G27-29. Gra na padzie z perspektywy trzeciej osoby to zawsze był jakiś żart w wypadku takich tytułów wg mnie. Jedynkę ograłem wzdłuż i wszerz ze znajomymi, właśnie na kierownicy. Ubaw o wiele większy niż w starym TDU2 🙂 Na padzie, na klawie? meh… Ale transformująca się awionetka w łódkę podczas lotu made my day xD

Powrót do artykułu